bugün

sting'den romantik birşeyler dinlerken yapıldığında insanın içini huzur dolduran eylem.
araba altında kalma ihtimalini kuvvetlendiren eylem.
sadece kendine ait olmaktır.
klip çekmek için ideal bir eylemdir. bu bomboş sokaklar new york'ta olup üstünüzden de araba uçarsa mtv'ye bile çıkarsınız.
Karanlık ve ıssız bir sokakta, bardaktan boşalıncaya kadar yağan bir yağmur altında, ölümüne yalnız olduğunuz bir anda kulağınızdaki mp3'den gelen slow ve duygusal bir müzik eşliğinde, * * melankolinin dibine vurabilirsiniz.* *
yalnızlıgın huzur verdigi anlardan biridir. her sey akıldan silinmeli, o an kulakta calan muzige odaklanılmalıdır. gece yapılırsa baska bir tat katar.

yeterince yurudum deyip eve gitmek yerine en yakın parkta veya dinlenme yerinde bir banka oturup dusunmek* de o gecenin keyfini kat kat arttıracaktır vallahirazim...
her cumartesi akşamı yaptığım eylem. çok süper oluyor denemenizi tavsiye ederim.
fon müziim değişmez: yüksek sadakat - ihtimaller denizi
kendi içinde 3 farklı özelliği barındıran eylem.
1. bomboş sokaklar
2. kulakta müzik
3. aylak aylak yürümek
bunlardan biri çıkarıldığında denklem yerle bir olur, hiçbir tat alınmaz. ama üçü bir araya geldiğinde tadından yenmez bir eylem olur. yalnızlığın en çekilir anlarını yaşatır insana.
o aylaklığın yolu genelde sevdicek mekanlarına düşer artık yurt önü mü olur evin önümü bilinmez...
coldplay kesinlikle iyi gider ayrıca genellikle boş boş hayallere kapıldığınız dakikalardır. ama içi boş bi huzur mu desem keyif mi desem öyle bir hale kapılır insan. arada sıra yapmalı insan böyle şeyleri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.