1. 1.
  Büsbütün, tamamen boş.*
  1 ... yasakani
 2. 2.
  (bkz: kalbim bomboş)
  1 ... gerko
 3. 3.
  ilerleyelim beyler otobüsün arkası bomboş
  1 ... holofira
 4. 4.
  (bkz: bomboşum buralarda)*
  1 ... cemmm
 5. 5.
  Hırslar, ihtiraslar, kıskançlıklar, kavgalar, silmeler, unutmalar, unutturmalar, karalamalar, yaralamalar, iftiralar, lüzumsuz hevesler, insanları çürütmeler, gönülleri yitirmeler, gururlar, kibirler, inanılmaz bir suskunlukla ve korkunç bir sessizlikle mazlum insanları seyretmeler, bölmeler, parçalamalar, yemeler, yutmalar, Allah'ın verdiği lütufları almaya çalışmalar, görmezlikten gelmeler, riyakarca gülüşmeler, sıvışmalar, vuruşmalar, safdışı bırakmalar, imha etmeler, kinler, nefretler, gayzlar, maddi-manevi zulümler, türlü türlü sevimsiz sevdalar, binbir türlü nefsani şeyler ve insana ve insanlığa asla yakışmayan hareketler... hepsi, ama hepsi bomboş.(hepsine bkz)
  1 ... cutis marmorata
 6. 6.
  çok eğlenceli bir siya siyabend şarkısı.

  Orda mısın,değil misin?
  Yoksa bir kıyıda mısın?
  Gizli misin,aşikar mı?
  Aşktan da haberin yok ya
  Aşktan da haberin yok ya

  Hem aşkla dolu bir kalbin var
  Hem de kalbinde kimse yok
  Bomboş bomboş

  Orda mısın,değil misin?
  Yoksa bir kıyıda mısın?
  Gizli misin,aşikar mı?
  Aşktan da haberin yok ya
  Aşktan da haberin yok ya

  Hem aşkla dolu bir kalbin var
  Kimse yok
  Bomboş bomboş
  1 ... bambu
 7. 7.
  yok ulan hayatım, ruhum bomboş sanırım düşüşteyim kimsenin bilmediği bir yerde ağlamaktayım. heryer karanlıkönümü göremiyorum, sanırım boşluktayım belkide deprosyandayım. kimse yok yanımda elimde sigaram yalnızların ortamındayım herkez geçmiş bir köşeye ağlıyor, burası çok rüzgarlı sanırım gözüme toz kaçıyor.

  politik sebebler her yerdeler, kendilerini doğru sanıyorlar ama burdan bakınca çok belli net yanılıyor. her gördüklerini kafir sanıyorlar milyonları cukkalıyıp, ağlıyorlar. çözümü yok hiçbirşein.

  boşluk hissi veriyor bana gece, sanırım aradığım şey dört harf iki hece. bulmalıyım, bulduktan sonra zirveye vurmalıyım. yanlış işlere bulaşmalıyım her gece birine çakmalıyım.
  1 ... kim bu adam