bugün

açık market bulamayan ilk entarimi yazan arkadaşım yeni arkadaşım ilk arkadaşım . ben yapmadım hayat böyle istedi bodrumtorbası...
yavru vatan kibrista daü de egitimini sürdüren muhtesem insan. bodrumun has cocugudur. geceler onunla güzel body salonu onunla renklidir. manyak ötesi bir deltoide sahiptir. candir, kandir benim icin. (bkz: bu kalp seni unutur mu)
başlık: (bkz: milli mac protokolunde herkese sarilan turbanli)
entry: "göstermelik türban takanlardandır. akp gidince o da özüne dönecekti. fakat kocası daha köprüen geçerken vefat etti, tam daha ayıya dayı demeyi bitirmemişken."

yukarıdaki yorumu yapabilen şahıs. böyle bir yorumu yapabilmek için nasıl bir vicdan sahibi olunur konusu ise ayrı bir tez konusu. naçar otopsi sonuçlarını bekleyeceğiz. nasıl bir kalp var acaba? merak konusu.
adnan oktar başlığındaki tek entrinin sahibi. başka da girilmiyor zaten.
yağmur haberleri veren bölge muhabiri.
(#4070975) nolu enrty'sinde kendisini benle karıştırmış yazar. haydi yavrum başka kapıya.
seviyesini bilen yazar. istedigi yasitlar ile oynayabilme kapasitesine mevcuttur ayrica. gol yollarinda da etkili oldugu söyleniyor.
kimse tavuğuna kışt dememişken benle uğraşan yazar. kendi yaşıtları ile oynaması gereken ki bu yaşıtlarıda belli olan yazar.
kendisinin ya$ını bilmeyenlerle sidik yarı$tıracak bir adam değildir.

ayrıca bu ya$ muhabbeti de ne lan. görmeden tanımadan neyin ya$ını tahmin ediyorsunuz karde$im.
önünde saygı ile eğilinmesi gereken yazar.

ee ne de olsa bir üslubu var.

ş leri $ olarak yazmak g.t ister...

(bkz: ek$i sözlük)
özenti yazardır.
tam bir ayagını organına göre uzat özentisidir.
benle olan derdini merak ettiğim yazar. sinirlendirip çaylak yaptırmaya çalışıyor olabilir.
benim kim olduğumu bilmeyen yazar.