bugün

doğa harikası güzelim şehirdeki fırsatçı ibneler bi suya 2 tl diyor amk..

minibüs desen 5 tl...

bunların alayının yedi ceddini sikiyim...
lahmacun+ayran 50 tl. yok artık demeyin türkbükünde böyle
paran yoksa evin bodrumuna in gelip burada ağlanma.

bedava mı olacaktı.
Yalan haber daha birkaç gün önce 1.5 litre suyu 1.25 e aldım.
efes'i gezerken içerisinde bulunan müze cafede 8 tl demişlerdi suya. işin ilginç yanı taze sıkma portakal suyu 9 tl ydi.
Genelleme yapmamak gerekir. Tekilacıların oradaki bakkallar marketler kadar ibnesi bulunamaz. Turist coklugu sebebiyle suyu bile fahis fiyatlara satıyorlar.
Hadi amk bodrum insanı karşı çıkar da bu tespite bursali sana ne oluyor amk?

Ben gümbet'de 4 ay kaldım.
Hakikaten var orospu çocukları.
Hepsi değil ama marketler tekel bufeler hepsi kazıkçı.
Bodrum merkezinde de var.
Bodrum zaten başlı başına saçma. Gümbüte gitmeme rağmen hiç barda takilmadim ama sarkan esnaflar oluyor.
12 günlük bodrum tatilimde hiç bir esnafla sorun yaşamadım hatta üst üste telefonumu barda, restaurantta, takside unuttum unuttuğum gibi de buldum, hizmetleri güzel, pahalı mı bence değil... tekne turu filan kekoların teknesine binerseniz sıkıntı lakin gumbetten alırsanız turlarınızı sıkıntı çekmezsiniz, bodrumdan kürt esnaflardan uzak durduğunuza kadar şanslısınız.
kardeşim sizde gidin bodrumun bim, a101 yada şok'una girin. ne yapak dünyanın sonu değil ya.
ya arkadaş ne bodrumluyum ne esnaf tanıdığım var da...

insan kime orospu çocuğu der? canına veya namusuna kastedene der, 1 lira daha cebinden çıkacak diye demez.

yani bir liraya içeceğin suya iki lira diyorlarsa içmezsin sen de kardeşim.

hayatında kaç işletme işlettin, kaç elektrik faturası ödedin, kaç çocuk okuttun, kaç defa vergi dairesine gittin de 1 lira fazla verdin veya senden istendi diye birine orospu çocuğu deme hakkını kendinde görüyorsun?

burası böyle bir ülke, şartlar bu. sikimsonik bir ortadoğu ülkesinde yaşıyorsun diye bunun suçlusu 5 aylık kârla 12 ayı geçirecek insan mı sence?

tatlı tatlı yemenin, acı acı sıçması olur derler. tatil yapılacak tek yer de bodrum değil, su alacağın tek adam da küçük esnaf değil.

klavyeyi görünce kaldırma o müstesna sikini de 2 esnafa git orospu çocuğu de.
Tatil için bodrumu değil de cesmeyi marmarisi tercih ederek kurtulunabilecek durum.

Ha zaten bazılarının aptal ozentilikleri bitmiyor. Bodrum cesmeden daha güzel diyen insan dünyanın en büyük varoş ozentisidir.

Ha esnafı hakli bulmuyorum. Bi kere gumbette bi tanesi almış çoklu kampanya nescafeyi. Onların üstünde. "Tek tek satılamaz" yazan teklileri satiyordu.

Edit; paran yoksa tatile gitmecilere kafam ayrıca girsin. Sanki ibiza amk.
suyun fiyatına bakıyorsun. 1 euro, 1 dolar. abi su kaç para diyorum. 1 lira ver git diyor. adama helal olsun ama. kur piyasalarını iyi takip ediyor.

o değil de keşke pazarlık edip 75 kuruşa indirseydim amk.
alanya esnafıyla kapışır bu konuda. hep kürtler amk, zorla ırkçılık yaptırıyorlar insana. parsellemişler sanki sahili. konu açılmışken bir anımı anlatayım:
alanyaya gelmişiz iki arkadaş saat gece 11 civarı sahilde dolaşıyoruz, iki dakika oturalım sigara içelim dedik şezlonga oturduk denizi izliyoruz, 25 saniye sonra
gavatın biri gelip, kalkın oradan dedi. nasıl zorumuza gitti sözlük anlatamam. bir de diyor bu sahil benim falan diye iyice kızdım, orada dövecektik ama korktuk
sözlük, bunlar aşirettir, bizim götümüzden kan alırlar diye. paşa paşa gittik ama insan ayrımına orada başladım.
(bkz: nasıl ırkçı olunur)
(bkz: bizi dünyaya rezil eden bodrumlu işletmeci)
(bkz: bodrum bitmiş)
Bu da dahil olmak üzere bütün genellemeler yanlıştır.
Gene biri kazik yemiş.