bugün

değil 1000, 5000 kişi bile bulunur.
çağırdım, gelecek şimdi derdinizi ona anlatın.
bir trollü sözlükte istemeyen 1000 kişidir.
referandumda hayır denildiğinde bluevelveye de hayır demiş oluyor muyuz...
gerekirse 2000 bile olabilecek kişidir.
yazık o da oynasın bir köşede diyerekten karşı çıktığım önermedir.
(bkz: ifade özgürlüğü)

bu özgürlüğe bluevelve'i istemeyen yazarlar sahiptir. ama bluevelve'de sahiptir.

ona göre konuşmalı.
bluevelveyi sevmeyen yazarların oluşturduğu topluluktur. başlık facebook grubu havasındadır.
yapılacaklar;

1. Sayfayı Beğen
2. Tüm Arkadaşlarını Davet Et
3. Sayfanın Sol Alt Köşesindeki Yazıya Tıkla.
4. Uygulamaya Gidip, bluevelve resminin altına yorum yap.
5. 5 Dakika Sonra bluevelve sözlükten gidecektir.

%100 denendi çalışıyor. *
açıkçası ben hayır diyorum. o olmazsa ben kimin entrylerine bakıp töbe estafurullah böyle de olabilirdim diycem.
tanımam etmem ama şu referandum şeysinden dolayı bugünlerde herşeye hayır brother.
nedir bu evet duyma havesi anlamadım gitti.
okumasın, iletişim kurmasın, batmaz. biz de sıcak hava istemiyoruz, gazı kaçmış kola, burna kaçan su, sızlayan diş, gıcık patron istemiyoruz misal ama oluyor.
yeniyetme sözlük guruları toplaşmış, bluevelve'i istemediklerinden dem vurmuşlar, pek güzel.

ulan siz daha commodore 64'e gözünüzü açtığınızda bu adam sözlük semalarında dolanıyordu. ikinci nesil yazıyor bak oralarda bir yerlerde, 4600 küsur entry.

insanı sözlükten soğutuyormuş da bilmemne. ulan gerizekalılar ordusu, sözlükten soğutmaya kalksak o kadar çok adam var ki sözlükten şutlanacak. yazdığı iki entry'nin biri silinen adamlar var bu sözlükte. sen neden bahsediyorsun.

şimdi sakin ol ve yerine otur. senin istediklerini söylemiyor diye de kimsenin bu salak saçma sanal ortamda birşeyler karalama özgürlüğüne laf uzatmaya kalkma.

dağdan gelmiş bağdakini kovuyor derler adama sonra, altından kalkamazsın mazallah.
sözlükte "forum formatı" zararlısının yanında bir de "facebook formatı" zararlısının çoğalmaya başladığının işaretidir.
(bkz: allah ı seve 9999999 kişi bulabilirim)
* (bkz: facebook grubu açar gibi başlık açmak)
adama başlığı bıraktırıp kaçıran 1000 kişidir kendileri.

kuyruğu bacakların arasına almayı unutmayalım arkadaşlar.
bluevelve'i istemeyen 1000 kişi olmasının kayısıya çözüm olup olmayacağını düşündüren ve facebook grubu ile sözlüğü birbirine karıştıran 1000 kişidir.
(bkz: trolleri haddinden cok beslemek)
beyler bluevelve ile konuştum haberler iyi.
(bkz: bluevelve i sözlükte istemeyen 1ooo kişi) olmasın o sakın.
daha dün annelerinin kollarında uyurken, çiçekli bahçelerinin yollarında koşarken şimdi fasulyeden nimet olmuş da "forum tarzı"nda hemde imla hataları olan dandik bir başlık açıyorlarmış..

(bkz: hanım koş komşunun veletleri gelmiş sav gitsinler)

sen kimin diyarından kimi kovuyorsun efendiii?? demezler mi ama kuzucuk?? e derler tabi.. cık cık cık.. daha da çok gençsiniz yazık..

edit : ahh canımm, büyümüşte eksi oy da kullanırmış, minik seni.. aa ama saatte baya geç olmuş, uyku vakti geldi : sütünü iç, yatağına yavrum.. hadi naşşş anam..
altıncı nesil bir yazar bile sözlüğü bu kadar sahiplenip

"sen kimin diyarından kimi kovuyorsun efendiii?? demezler mi ama kuzucuk?? e derler tabi.. cık cık cık.. daha da çok gençsiniz yazık.. "

diyebiliyorsa, kalsın o adam*
format ve özellikle tanım konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği bir yazara karşı yapılan ucuz bir hareket. aynı düşüncem hicbiseye................ için de geçerli. fikir olarak bluevelve bana daha yakındır o ayrı. Ama öbürü de çok komik olm!
(bkz: http://www.iskur.gov.tr)*
(bkz: iki çay çeek)
facebook grup adı sanmışımdır. hadi hepimiz girelim la la la. *
(bkz: sözlük adabı)