bugün

bluevelve ile ilgili açılan bilmem kaçıncı başlık olup gayet açık bir ifadedir. biri dur desindir.

edit : teklifini ben kabul edicem yeter ki düş sözlüğün yakasından dediğim durumdur.
(bkz: aha junior bluevelve geliyor)
bir entry için bu kadar uğraştığını ve eksilendiğini düşünürsek, evlenme teklifini 10 günde 9999999 sayfa açıklama ile teklif edicektir, ve eksi aldığı gibi, teklif ettiği kişininde cevabı eksi, yani hayır olması muhtemeldir.
- seni ilk gördüğüm andan itibaren içinde bulunduğum hal-i mecnun durumun farkına varmam sonucu ortaya çıkardığım yapılacaklar listesinde adeta bir demirbaş kıvamında durmanı görmemle aklımda beliren ışığın sana olan saf duygularımla paralel olduğu gerçeğiyle yüzleşme sürecinde yaşadığım yarı melankoli yarı şuursuz yarı algısız dönemin sebebini sorucak olursan vereceğim tek cevap; gurbetteki hiyerarşik düzenin altında ezilmiş vatandaşımızın memleketine olan hasretiyle, dişi suretlerin dimağının bedenen her daim erkek egemen düzenine karşı istenilen feminen duruşunun meyvesi olan çeşit çatışmasındaki tutkuyla, türban takan her bayanın alenen ve delicesine sevişme, haz alma, tatma ve dilleme isteklerinin içinde kalışındaki gizemiyle, fettoşcuların dogmatik sanrılarının yanında ezilmiş günah açlığı ve farkına varamadıkları özgürlük özlemindeki masumluğuyla, tutuldum ben sana ve şimdi soruyorum benimle evlenir misin?

+ ciğerine hayran kaldım.

edit : gizli bkz lar eklendi!
+evlen benimle. bakireliğin ne önemi var.
sen aşkı bekaretten ibaret mi sanıyorsun yoksa. benimle evlenir misin... bakire değilsen evlen benimle... bekaretin ne önemi var. sen aşkı bekaretten ibaret mi sanıyorsun.
evlen be....

-mümkünse kutuma gitmek istiyorum...

+evlen benimle... hamdi beyin teklifinin ne önemi var...

-bsg bluevelve.

+evlen benimle... sittirip gitmenin ne önemi var... bakireliğin ne önemi var... hamdi bey bakire... hamdi evlen benimle..

-+^'^%'35
şaşırtıcıdır.
allah'ın emri, peygamberin kavli ile gel babamdan iste denilir.
sevinçten değil de korkudan bayılma sebebidir.
evlenme teklifini duyan bir kız der ki:

bluevelve ile evlenip kendisine vereceğime, evde kalıp çalı çırpıya sürterim daha iyi.
kızın büyük ihtimalle kabul edeceği eylem.

Geleceğe düşülen not: edit ile bkz gelecek.

Edit: (bkz: kızların piç erkek takıntısı)

Savunma notu: şahsı tanımıyorum. Genel yorumlara bakınca konuyla ilgili olabilir diye yazdım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana sözlük.
troll bir kadın yazardan beklenir.
kalp krizi sebebidir.Allah korusun.
zenci olmaktır. *
isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci.