bugün

nasa nın deşifre olmuş program isimlerinden bir tanesi olup amacı hologram teknoloji ile masonik örgütün deccaliye dönemini başlatmaktır. örnek olarak kabe ye inen melek görüntüsü, rusya da görülen çarmık a gerili isa figürü ve bir çok ülkenin inanç prensiplerine göre gösterilen ışık oyun düzmecesi. 2012 show gösterisi ise tüm dünya üzerinde görünecek bir hz isa hologramı ile aldatmaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=npaybbglyle
http://www.facebook.com/v...040399165915&comments
insanın kanını donduran deşifre olmuş proje. şeytanın bile aklına gelmez derdim ama gelmiş.
http://www.youtube.com/.....wsrm&feature=youtu.be
seyretmekte fayda vardır.
ileride çok daha fazla gündeme gelecektir.*
yüzleşilmeye başlanan büyük gerçek.

(bkz: bulutların arasında hz isa nın görülmesi)
(bkz: kabe üzerine inen melekler)
(bkz: şeytan mezar olayı)
(bkz: rusyada görülen hz isa silüeti)
(bkz: sahte mehdi)
(bkz: deccal in ortaya çıkması)
ortadoğuda suni depremlerle, dünyaya uzaylı saldırısı oyunlarıyla dünyada kaos yaratmak istediği öne sürülen gizli güçlerin deşifre olmuş programlarından biri.
ufoya inandrlmak isteyip armagedon savaşı başlatıp insanları katledip, suçu inandrlmş olan ufolara atmaktr. 11eylülde olmayan teroristler armagedon da olmayan ufolar. hepsi masonik örgütün yahudi cambazları tarafndan uyarlanır. not:11 eylül günü ikiz kulelerde çalışan 538 yahudinin hiçbiri o gün gitmedi. (bkz: masonik örgütün 500 milyon kişiyi öldürme amacı)
nasa'nın başlattığı gizli proje. amaçları hologramlar ile insanların dinsel duygularını kullanmak olarak özetlenebilir. ayrıca http://www.youtube.com/re...5.0.0.0.0.128.257.2j1.3.0. adresine bakın adamlar linkleri silip süpürmüş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.