bugün

slayer ın harika şarkılarından biri. sözleri:

eternal the kiss i breathe
sucked in your blood to me
feel my wounds of your god
forever reign immortality

i smell of death
i reek of hate
i will live forever

lost child, pain of death
bleeding screams of silence
in my veins your eternity

first breath `fore i come alive learn to kill
blood thirst the ways you feed your hunger
dark shy has no rival test your faith in blood
nightime as hunting packs of feeding frenzy

i`ll kill you and your dreams tonight
begin new life
bleed your death upon me
let your bloodline feed my youth

i am the first after last
commune by a single kiss
betray eternaly
i`ll rip inside your soul
contaminating the world
deviding godless sun
black art to face your death
there will be a hit for me

take the flesh of life itself
prepare to reign a thousand years

bleed your death upon me
bleed your death upon me
bleed your death upon me
let your bloodline feed my youth
insanin vampir olasi geliyor.. bunu her dinleyi$imde..
bilimkurguya kacarak uzay cagi ve orta cag arasinda gidip gelen, kutunun* sirri uzerinde duran hellraiser serisinin 96 yapimi 4. filmi.
dracula 2000 ismindeki boktan filmi bile izlenmeye değer kılacak güzellikteki slayer şarkısı.
klibinde yere dökülen kanı içen masum bi yavru kedi olan slayer şarkısı.
slayer dinleme sebebi.*
sağlam bir slayer parçasıdır. lisede ne dinlerdim yav bunu. sömürürdüm resmen. psikopata bağlardım sonra. hemen ardından disciple dinledin mi cila oluyor, dünya senin etrafında dönmeye başlıyor.
kan çizgisi anlamına gelen ingilizce kelime grubu.
kanaatimce dünyanın en iyi video kliplerinden birisine sahip olan efsanevi slayer parçası. hem şarkı hem klip mükemmel.

"i am the first after last
commune by a single kiss
betray eternaly
i'll rip inside your soul
contaminating the world
deviding godless sun
black art to face your death
there will be a hit for me " kısmını dinlerken berserker olunabilir.
Tom araya'nın öfke kustuğu şarkı. Tam bu şarkıyı dinlerken bir arkadaşınız " nöfreatiii hisseağt " şakası yapabilir.
netflix'in yeni aile draması. an itibariyle ilk bölümünü izledim. insanın ağzına bir parmak bal çalıp bıraktılar.

--spoiler--

''ula bu adam size ne etti?'' diyor insan. öldürmenizi gerektirecek kadar kötü ne yapmış olabilir?

--spoiler--
"Dram" tarzına yeni bir renk katabilecek ve six feet under'ın (konu olarak değil) benzeri olarak gördüğüm iyi ve izlenilebilitesi yüksek dizidir.

Ayrıca bazılarımızın lise dönemlerine adını altın harflerle yazdırmış slayer parçasıdır*.
Imdb de 8.4 almış filmdir.
(#27446394)

Entryme devam olarak an itibarı ile ilk sezonunu bitirdim. Ve dram tarzını pek sevmeyen biri olarak aşırı Hoşuma giden bir son iki bölüm ile karşılaştım.

işler iyice düğümlendi..
netflix'in sağlam bir kadroyla yayına soktuğu dram-gerilim türündeki dizisidir. daha ilk bölümde "noluyooo lennn!" dedirten ve hemen devamını izlemek istediğiniz, fakat altıncı yedinci bölümler itibariyle biraz sıkmaya başlayan bir dizidir kendisi. aslında ilk sezon 13 bölüm olmasa daha lezzetli olabilirmiş.

aile dramı izlemek istiyorsanız, geçmişe dair hesaplaşmalar keyif veriyorsa, sevgi-nefret arasında sıkışmışlıklardan haz duyuyorsanız bu diziyi kaçırmayın derim.
Hak ettiği değeri ve ilgiyi görmeyen şahane bir dizi...

Gizem , gerilim , karışık ilişkiler...

Dizi arayışında olanlara tavsiyemdir...
ikinci sezonunu da an itibarı ile bitirdiğim, "iç hesaplaşma" konusunda yardırmış dizidir.

sonu en başta gösterip ardından bunu kurgulayan dizi / filmlerdeki klasik hatalara düşmemiş, hikayeyle tamamen tümleşik bir ikinci sezon hazırlamışlar.
2018 yapımı, Seann William Scott'ın ebevenynelerinden şiddet gören öğrencilerin, şiddet uygulayan üyesini ortadan kaldırdığı bir seri katili ve rehber öğretmeni canlandırdığı, daha önce gördüğümüzden farklı sahneler ve derin sesleri ile de ortalamanın biraz üstünde bir gerilim filmi. Şiddet sahneleri ve birebir doğum sahnesi ilginçti, tırnağının etini yiyen kızın o eti koparma anında ki görüntü ve ses ve benzer nitelikte sahneler yine ilginç ve izlenebilir kılıyordu. Seann William Scott genelde matrak ve absürd komedilerde karşımıza çıkıyordu bu kez ciddi bir rolle gelmiş, psikopatı oynarken sırıtmadı. Kısmi mantıksal hatalar var, fakst dert etmedim. izleseniz de izlemeseniz de bir şey kaybetmezsiniz.
http://www.imdb.com/title/tt8883524
dracula 2000 aldı filmin sountrack albümünün incilerinden olan slayer türküsüdür aynı zamanda.