bugün

O kadar dudak nemlendiricisi kullandım, bundan iyisini görmedim. Mentollü bir yapısı var eğer mentollü şeyleri sevmiyorsanız almanızı tavsiye etmem. Ama çok güzel nemlendiriyor, ben severek kullanıyorum.
Mentollüsü çok tatlıştır, laf etmeyin lütfen. Dudakları ferahlatan kaliteli nemlendiricidir.
Dudakları gerçekten nemlendirdigine inandigim tek nemlendirici.
Tavsiye ederim.
Benim kendisine düşme sebebim mükemmel derecede renksiz, pırıltısız olması.

Dudağımı ve rengini severim. Canım blistex.
ürünün üzerine soğuk ve rüzgarlı günler için yazabilme zekasına sahip olup neden aynı zamanda mentollü yaparlar ki şu ürünü. insanın dudaklarını üşütüyor, çok garip. Naneli olips üstüne şu içmişsin hissi bırakıyor. bu özelliğe rağmen en iyisi.
Farklı markalar kullandıktan sonra keşfettiğim dudak zımbırtısı.

Hava biraz soğusun dudaklarımda çatlaklar olur kabuk kabuk soyulur. işte bu var ya.... Hepsinin üstesinden gelmek için üretilmiş.

Ek: yanlış olmasın bu yazar erkektir.
Cidden güzel bi nemlendirici. Tavsiye edilir.
1.5 aylık roaccutane kullanıcısıyım ilk olarak "classic lip protector" kullandım bu son günlerde "med plus" aldım ikiside şaheser. dudağım da hiç çatlama vs yok. bakalım roaccutane kullanan diğer kişiler gibi ilerliyen zamanlarda çatlayacakmı dudağım. tek sorun 2-3 saatte 1 tekrar sürmek gerekiyor bende dışarda sürmeyince aşırı kuruyor pütürlü pütürlü oluyor dudağım sürdüğüm an geçiyor. aşırı sağlam blistex dudak koruyucuları
Medplus'ın kokusu, rengi vicks gibi fiyatı da diğer markalara göre daha pahalı ama küçük kavanozlarda olanlar uzun süre gidiyor, sticklerinin ömrü biraz daha kısa, ve şimdiye kadar denediğim en iyi dudak nemlendiricisi.
Tek ve es geçerim , nude tonlu olanı efsane.
her cantamda mutlaka bir tane bulunan nemlendirici.
dudağımız kurulduğunda onu dudağımıza süreriz.
an itibariyle bebeyim olmuş marka.
lip relief creami şimdiye kadar denediğim blistex ürünleri arasında en kötü olanı. Kokusu,eğer dudak ısırma alışkanlığınız varsa ağızda bıraktığı tadı iğrenç.
60 lira olmuş kıçı kırık lipbalm. beş on liraya alıp alıp su içer gibi tükettiğim günler dün gibi. hey gidi nuxe vardı bir de o ne kadar olmuş bakmaya korkuyorum. Sabır allaaah.