bugün

yakın zamanda adını çok duyacağımız, şahane bir müzik grubudur.

imajları dolayısıyla bir çok "çakma rakçı" tarafından tıpkı a7x e yapılan muamele yapılacak ve bu müzikten mahrum kalınacak.
şimdiden söylüyorum. 2 albümlerini de indirin.

görsel
Amerikalı bir metal grubudur. Knives and Pens adlı müzikleri çok ünlüdür. Grubun solisti 15 yaşında Los Angeles'a gelerek gruba önderlik yapan Andy Sixx. Çok genç henüz yirmili yaşlarında bir gruptur. Amerika'da ve ingiltere'de çok tanınmışlardır.
şarkıları fena olmayan, kılıksızlar topluluğu.
biraz ergen grubu gibi.
hoş ama.
edit:
http://www.youtube.com/watch?v=G7gAn_b4prw
bana göre metal ve punk müziğin yeni efsaneleri yakında isimlerini çok duyacağımız bi metal grubu.
kılık kıyafetlerinden dolayı önyargı ile yaklaşıp dinlemeyenlerin çok şey kaybedeceği grup. kaybolup gitmezlerse bir efsane olma yolunda hızla ilerleyecektir bu elemanlar. ayrıca 3.stüdyo albümleri malum ortamlara düşmüştür.
3-4 sene önce yıldızı parlayan zorlama heavy metal grubu şarkıları ergen şarkılarının metal versionu gibi kılık kıyafetleride pek marılyn manson'la emo vari zaten ilk çıktıklarında emo takılıyorlardı tutmadı demekki böyle saçma bir yola girmişler.
satanist müzik grubu.

http://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM
in the end adlı şarkıları bana göre en iyi şarkılarıdır. ayrıca sözleri de aynı derecede güzeldir.
solistin sesi gerçekten sağlam. (bkz: andy biersack)
dinlenebilecek bir grup. in the end dışında fallen angels ve knives and pens de güzeldir. tavsiye edilir.
carolyn, in the end ve knives and pens şarkıları gayet iyidir. grubun önü açık bu yaşlarda bu kadar başarıya imza atmış olmalarına sevindim. geleceğin efsanesi olabilirler mi? orası tartışılır bir konu sonuçta herkes metal müzik yapabilir ancak herkes efsane olamaz. bunuda atlamamak gerekiyor. dinlenesi bir alternative gruptur.
carolyn ve knives and pens şarkıları çok güzel olan gruptur. millet de hayırlısıyla ön yargıyla yaklaşmazsa ismini çok duyacağız grubun.
in the end adlı şarkılarını yeni keşfettiğim grup. şarkıları güzel, solisti acayip yakışıklı olan grup.
grup üyeleri apaçi görünümünde.

Edit: fikrim değişmedi
Geçen sene rastgeldiğimde tiplerine bakıp uzak durduğum grup. Fakat bazı şarkılarI sürekli heavy/thrash dinleyenler icin, yormadan, çerez niyetine iyi gidebilir.

(bkz: the legacy)
(bkz: in the end)
(bkz: Nobody s hero)
(bkz: fallen angel)
(bkz: Knives and pens)
Gothic metal yapan grup. Hayranlarının %90'ı sırf vokalin yakışıklı olmasından dolayı grubu dinliyor. Şarkıları fena değildir, lakin dinlemem kendilerini. Çok itici geliyorlar bana.
coşturucu şarkıları olan grup.
yakın arkadaşım ağır hastası olduğu grup.
Yakın arkadaşımın çok sevdiği gruptur. Eski grupları seven birisi olarak tarzım değil ama yeni tür rock severlerin hoşuna gidebilir.
ergen kızların "aaaayy andy çk ttlııı yhaa" demesiyle gruptan soğudum yemin ediyorum böyle abaza bir milletiz.
Daha once dinlemedigim muzik grubu.
2-3 gündür ara sıra dinlediğim müzik grubu.
2006 yılında kurulan, amerikan heavy metal grubudur.
grubun üyeleri andy biersack, ashley purdy, jinxx, christian coma ve jake pitts'dir.
eğer rock-metal dinlemeyi seviyorsanız tavisye ederim.
black veil brides adında bi albümleri henüz çıkan grup. diğer albümleriyle paralel bir şey olmuş. Yeter lan az sertleştirin şu tonu.
uu bebeğim denecek harikulade müzik grubu.
Ergen kızlara oğlanlara ve çakma "metalci"lerin ilah saydığı grup.
Emo grubu.
Bir grup palyançonun kendisini şekilden şekile soktuğu metalcore, hard rock vb tarzının belli olmadığı ikindirik bir ergen grubu.

Kodumun palyançoları.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar