entry'ler (98)

sözlükte faşizm dalgası

uzun zamandır girmediğim için son durumu bilmediğim ve girdiğim gibi sözlükten soğuma sebebim.

insanın kendisine yapabileceği en büyük kötülük

kendisine olan saygısını yitirmesidir.

terörist kürtler

ırkçılıkta seri lwl atlayan sözlük yazarı.

türk bir ırk olmasaydı kürtleri tanıyan olmazdı

faşist ve toplumdan temizlenmesi gerektiğine inandığım sözlük yazarının açtığı başlık.

yüksekova da öldürülen 2 kürt

ve bunun sonucu yine pisliğini nefretini kusmaya başlayan türkler..

sanayi işçilerinin terörist sayılması

ve dün gezide kürtlerin yardımıyla ayakta duran sözde demokratların..R4Bi4 diye zırlayan pisliklerin gerçek yüzünü göstermeleri

türk ahmaklığı

türkiye ahmaklığı.

herkesin bu ülkede yaşamaya hakkı var

müslüman olmayan azınlıklar,türk olmayan azınlıklar vs bu ülkeden kovulsun burası türkiye burası bir islam ülkesi sende böyle olmak zorundasın diyen faşist ırkçı görüşleri bulunan insanlara cevap olarak kurtuluş savaşında kürtlerin desteğiyle ayakta durduk bugün bu ülkede türkten çok barış için çalışan kürt arap ermeni vs. var bu ülkeye islam ve müslümanların birçoğu kötü ün getirmekten başka ne yaptı ? Mustafa Kemal Atatürkün söylediği gibi burası laik bir ülke sözde gökten inen bir kitapla değil anayasayla yönetilecek. kimseninde kimseye git demeye hakkı yok.

ben bir ateistim peki sen kimsin

kim olduğunu ben söyliyeyim bu müslüman bu değil diye ayrımcılık yapan sözde barışı savunup ırkçılık yapan halkını milletinin ilerlemesini değil gerilemesini isteyen topraklarımızı pazarlayan kişilerin şeriat oyununa gelen bütün dünyanın barbar gerici ve kindar olarak tanımladığı bu ülkenin %90 ı gibi yobaz bir müslümansın.

müslüman olmayan tüm azınlıklar ülkeden kovulmalı

faşist ve tam bir yobaz olan şeriatçı sözde barış dini olan islamı savunan klasik müslüman görüşü.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

uaral-depression.

öğrenci mazeretleri

elektrikler kesildi.

ezberlenmiş öğretmen lafları

pişmiş kelle gibi ne sırıtıyorsun.

sosyalist müslüman

insan öldüren kendi sapıklıkları yüzünden kızları kapatan müslüman olmayanları hor gören bir düşüncenin barış ve kardeşliği savunduğunu idda etme durumu.

türk gençliğinin cahil olması

facebookta kızlara yawşamaktan veya kezbanlık yapmaktan başka hiçbirşey yapmaması sonucunda ortaya çıkan durum.

sözlük yazarlarının itirafları

bi keresinde gıcık aldığım bi arkadaşımın parfüm şişesine boşaldım 1 ay boyunca spermli gezdi.

türk metal grupları

(bkz: groza)
bana göre türkiyenin en iyi depresif metalini yapan grup

kaşar algısı yaratan kız isimleri

(bkz: okşan)
(bkz: ceyda)
(bkz: alev)

sikimde bile değil diyen kız

şizofreni olan kızdır.

o ağızdan kuran okunduğu için öptüm

dinin ve dini savunan yobazların sapık olduğunun bi kanıtı daha.