bugün

ahmet kaya'nın sesiyle bütün şarkılar güzeldir, bu da onlardan biri.
(bkz: biz kaç kişiyiz)
bahsi geçen adamların pkk lı olduğunu nerden çıkartıldığını anlayamadığım güzel şiir. hayır söyleyin de biz de aynı yerden cıkaralım.
threesome temalı şiir.
biz üç kişiydik ben keyfim ve kahyası gibi saçma esprilere sebep olan saçma cümle.
...
ve ben suphi.
* (bkz: üç kişiydiler), biri ellerimi tuttu, diğeri üzerimdekileri yırtarcasına çıkardı... öhöm! öhöm! ne diyorum lan ben? afedersin günlük, şey pardon sözlük.

tanım: okuyan kişiye göre anlam değiştirebilen şiir.
göğsüne kekik sürerdi nazlıcan tüterdi buram buram gizlice ona bakardık otuzbir çekerdik..
-biz üç kişi oturduk sabah 8 gibiydi. televizyon izliyoduk işte ketçap mayonezli makarna yiyoduk kola falan...
+ulan sabahın köründe makarna mı yiyodunuz bi de kola. hadi sen delisin de diğerleri kimdi manyaklar.
-işte ben, keyfim, bi de keyfimin kahyası. *
(bkz: nuri bilge ceylan)
ben, keyfim ve kahyası.

editjivet: başlık bana devredilmiştir.

tanım: bir yusuf hayaloğlu şiiri olup ahmet kaya tarafından şiir tadında okunan bir parçadır. dinlenesidir. söz konusu üç kişi; nazlıcan, bedirhan ve suphi'dir.
(bkz: biz kaç kişiyiz)
(bkz: athos porthos aramis)
(bkz: threesome)
biz üç kişiydik:

üç gölge
sensizlik, gece ve ben.
hadi şimdi biri bana bu şiirin pkklı teröristler için yazılmadığını söylesin de güleyim. sonra bazı gerzekler de okusun bu şiiri ve içlensin. aaa ne güzel yazmış desin. herkes mi embesil olur birader. herkes mi.

aha şiir
(bkz: #3199161)
kahve fotoğraf ve ben.
biz üç kişiydik, ben, keyfim ve kahyası. keyfimi kaçırdın, kahyası da onunla gitti bir ben kaldım.

bu ne yeaa?
ben, bira ve kahve..
şarkıda adı geçenlerin pkk'li olduğuna dair hiçbir şey bulunmamasına rağmen bazıları niyeyse oraya çekmek istemekteler. hayır dağ sözcüğüden bu kadar mı korkuyorsunuz lan? o dağlara sadece pkk çıkmadı olm, dağ kültürü anadolu'nun önemli bir parçasıdır isyan edip de dağlara sığınmayan yoktur. kurtuluş savaşında dahi kuva-yı milliyeciler zaman zaman dağlara çıkmışlardır. bunları bilmeden dağlardan bu kadar nefret etmeyin.
biz üç kişiydik ben, keyfim ve kahyası. m (bkz: egolamanlık)
(bkz: okeye dördüncü aranıyor)
bedirhan, nazlıcan ve suphi. bu üç yürek kardeştirler. baba mesleği çobanlık yapmaktadırlar. ve birer hafta arayla eşkiyalar tarafından öldürülürler. bu tunceli ve çevresinde efsaneleştirilmiş bir hikayedir. yusuf hayaloğlu'da bunu duyup kkağıda dökmüştür hislerini.
- biz üniversitede üç kişiydik,
- keyfim, kahyam ve ben.
- final sınavına girince de üç kişiydik,
- yusuf, yusuf ve yusuf....
Biz üç kişiydik; ilkel benliğim, egom ve ben.