bugün

yanki, batı ve kopuk.
yanki mevta oldu...batı bebelere karıştı...kopuk isminin hakkını verdi ve tam koptu, akıbeti meçhul... 20 yıldır.
ben ,keyfim ve kahyası
Şarkıyı bilmem ama tüm ilişkilerimin özeti olabilir. 1. Kişiliğim, 2. Kişiliğim ve o. ahahajah.
görsel
sapıkça bir şarkıdır. Pkk gorillası üyelerinin aralarında dönen dağ fantezilerini anlatır.
(bkz: büşra kübra nazlı)
şimdi bir bile kalamadık aq.
Ahmet Kaya şarkısdır. Çok güzel şarkıdır.
ahmet kayanın 92 dokunma yanarsın albümünden şarkısıdır.
nazlıcannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Olay ve zaman olgusunu, üç sıkı noktaya bağlayıp adrenalini arttıran vurucu anektod cümlesi.
(bkz: ben keyfim ve kâhyası)
(bkz: üç silahşörler)
biz üç kişiydik;
bedirhan, nazlıcan ve ben
üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek
adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara
boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek
Biz üç kişiydik Satıldık.
1-2 yıldır "haksızlık etmişim güzel şarkıları varmış" deyip dinliyordum şimdi tesadüfen bu şarkısına denk geldim amk resmen terörist propagandası yapıyor;
(bkz: ahmet kaya)
bizüç kişiydik;
bedirhan, nazlıcan ve ben
üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek
adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara
boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek

el tetikte kulak kirişte
ve sırtımız toprağa emanet
baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi
yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık
deniz çok uzaktaydı
ve dokunuyordu yalnızlık
gece uçurum boylarında
uzak çakal sesleri
yüzümüze, ekmeğimize
türkümüze çarpar geçerdi

göğsüne kekik süredi nazlıcan
tüterdi buram buram
gizlice ona bakardık
yüreğimiz göçerdi
ben,keyfim ve kahyasi.
grup seksten gözaltına alındık diye devam eden şarkıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=-Q8Si4Nbhyk

Belki bir çoban kavalında yitirdik nazlıcan.
https://www.youtube.com/watch?v=-Q8Si4Nbhyk
Gene hüzün basan şarkı.
Bedirhan nazlıcan ve ben. suphi.
iki amca çocuğu istanbul'dan Cizre / Katran karakoluna vatani görevlerini yapmak için giderler. Sürekli birlikte vakit geçirirler, nöbetleri bile beraber tutarlar. Bir akrabalarının düğününe gitmeleri gerekir ancak ikisine birden izin çıkmaz, birisi izne ayrılır. Amca çocuklarından birisi nöbette başka bir askerle birlikteyken arkadaşı mevzide uyur, kendisi de ileriden geçen koyun sürüsünü görür. Koyunların yakınına gittiğinde koyun postu giymiş ve sürünün arasına sızmış 3 pkk'lı hırt tarafından şehit edilir.
Diğer asker izinden döner, amca oğlunun şehit olduğu mevziye nöbet yazdırmaz, ancak komutanlar nöbetini başka bir asker ile değiştirir o mevzide nöbet tutar. Gece yarısı bir koyun sürüsünün karakol yakınlarından geçtiğini görür. Mevzisini terk ederek sürüye yaklaşır. Amca çocuğunu şehit eden koyun postu giymiş sürünen pkk'lıları fark eder ve 3 hırtı öldürür.
Öldürülen 3 pkk'lının isimleri, sözü Yusuf Hayaloğlu ait Ahmet Kaya köpeğinin "Biz Üç Kişiydik" şarkısında geçen "Bedirhan, Nazlıcan ve Suphi" dir.

"Hey, Bedirhan.. katran gecelerin heyulası!..
Hey, Bedirhan.. kancık pusuların belâsı!."

Bu beyitteki "katran" kelimesi Şırnak / Cizre / Katran karakolunu tasvir etmektedir.
sapıkça bi şarkıdır.
PKK gorillasinin masum türk mehmetciklerine kurduğu pusulari anlatır.
Çay sigara ben.
Metin ali feyyaz.
saçma esprilere neden olan cümle.
1.ben
2.yüzümdeki ben
3.içimdeki ben
güncel Önemli Başlıklar