Gülmekten yardıran hikayeleri vardır.özellikle bakkal hikayesi.
Bir inci sözlük yazarıydı.
Sözlükler tarihine böyle bir troll gelmemiştir net.

Ara sıra entrylerini okuyup kahkaha atıyorum. Münir özkul, kanser baba, muz sevinci ve fenerbahçe entryleri özellikle efsane.
Bi ara ben de ekşide görmüştüm orda millet çok yadırgıyodu yazdıklarını kesildi gitti.
yazarların sahıdır kendisi.ilk zamanlar inci de moderatordu daha sonra ise ekside gordum birkac kez. hikayeleri ve trollugu efsanedir.
bıyıksız aslında.

ccc üşüyoruz reyiz ccc
görsel
seneler evvel inci sözlükte beni bu listeye dahil etmiş güzel yazar...
Ihtiyaç halinde Sol açık oynar ama pas vermez bencil.
sözlükler tarihinin en komik adamıdır. bir de ekşide bunun gibi bir g.t daha vardı adını unuttum.
Bayadır denk gelmiyorum.
2011 den beri entry girilmemiş. Bu ibne artık girmiyor sözlüğe,sadece geceleri geliyor.
Şurada yazarım diye dolanan bi dunya adamı cebinden çıkarır bir inci sözlük yazarı ve moderatoru. Bilmiyorum hala oyleyse; yiyerim!
Komik adam vesselam.
Ekşi sözlükteki süper elit gerizekalıları trolleyen efsane yazar.
ciddi ciddi bu adama laf sokmaya çalışan ekşiciler var. hani ekşiciler gerizekalı derlerdi de inanmazdım amk.
Orhun kitabeleri gibi biyikliya cevap verip siktiğini sananlar, bu entryleri 40 50 defa favlayan moronlar cirit atıyor.
bu kadar mı ironiden, gülmeden yoksunsunuz amk. çoğu okumayı yeni sökmüş sefil liseliler, bıyıklının dili tarumar ettiğini görünce eziklik psikolojisi çekiyor heralde. Yoksa böyle bir denyoluğun açıklaması olamaz.
akahpe tarafından görevlendirilmiş olabilir. O değil de adam çok kadir mısıroğlu okumuş amk bildiğin osmanlıca sözlüğü ızdırabını sktiğim.
inci sözlük'ün inci sözlük olduğu dönemde ''dedemi nasıl çatır çatır siktim'' benzeri bir başlık altına yazdığı roman uzunluğundaki yazısını okuyup akabinde istifradan kendimi alamadığım, o dönemde ılık olduğundan feci halde şüphelenip şu anda ne bok yediğini bilmediğim inci sözlük moderatörü.
Ulan zamaninda bir o bir ben ibne hikayeleri, komsunun erkek cocugu uzerine hikaye yazıp eksilenirdik. Ne gunlerdi be.
ekşi'de fena yardırıyor. zaten inci seviyesinin çok çok üstündeydi amk.
sözlükler aleminin en yaratıcı kalemine sahip üç yazarından biridir. tartışmaya kapalıdır.

eddüt: üslup ve anlatım yeteneği ile de aynı sıralamaya seke seke girer.
insanların psikolojisini bozma uzmanıdır. detaycının tekidir.
biricik sevgilim, adamım..
recep tayyip erdoğan için yazmış olduğu müthiş şiir:

"illallah" demiş idik; yılmazdan, ecevitten,
demirelden, çillerden, bilcümle hepisinden.
meczubun ses kaydından, zalimin tapesinden,
oyunları bozdu da; geldi tayyib erdoğan.

yirmi sekiz şubatta, zulüm ile sınandı,
müslüman, mümin diye, hor görüldü, kınandı.
onun ile uğraşan ya kafir, ya yunandı,
laik saltanatını; deldi tayyib erdoğan.

cehape ehli gibi, değil idi beynamaz,
doğru bildiği tektir, hak yolundan ayrılmaz,
millet böyle lideri, buldu ise bırakmaz,
muhayyer perdesinde; teldi tayyib erdoğan.

yakından ilgilendi, yetimle, fukarayla,
halk yeniden barıştı, meclisle, ankarayla.
açılışlar yaptı hep, besmele, bakarayla.
bollukta, berekette; seldi tayyib erdoğan.

ergenekon balyozda, aldı vaziyetini.
yer ile yeksan etti asker vesayetini,
cunta'nın, gladyo'nun düşük haysiyetini,
tamamen sıfırladı, sildi tayyib erdoğan.

yeter bu kadar dedi, başörtüsü zulmüne,
bakma beze, çarşafa, saygı eyle ilmine,
yüz yıl sürecek denen, ucuz darbe filmine,
koca bir kahkahayla; güldü tayyib erdoğan.

davos'a teşrif etti, cüssesi, heybetiyle,
susturdu yahudiyi; "olmaz,", "van minütüyle",
allah celaluhu'nun, izni, inayetiyle,
davosta esen rüzgar; yeldi tayyib erdoğan.

israile ambargo, abd'ye rest çekti,
beşar esad zulmüne, dünyaya karşı tekti,
somalide fakire; babacan, civanmertti,
mazluma dost, zalime; eldi tayyib erdoğan.

gezi parkında oldu, terörizmin ilanı,
vakit geçmeden bozdu, şer odaklı planı,
taksimde zehir saçan, onca hain yılanı,
ortasından ikiye; böldü tayyib erdoğan.

kaldı karşı karşıya, yeni bir musibetle,
emperyalist, siyonist, paralel cemaatle,
üstesinden gelecek, hak ile adaletle,
bu oyunu önceden; bildi tayyib erdoğan.

seçime günler kala geziyor bütün yurdu,
ayırt etmiyor lazı; aleviyi ve kürdü,
ağrı, batman, adana, samsun, giresun, ordu,
daha bugün rizeden, celdi tayyib erdoğan.

biyikli forvet der ki; oy ver artsın sevabın,
mahkeme'i kübrada huzurundayken rabb'ın,
verdiğim oya sebep, sorulursa; cevabım:
halka aşık, allah'a; kuldu tayyib erdoğan
bu adama yarılıyorum:

--spoiler--
7-8 yaşlarında başörtüsü ile okula giden minik yavrularımızı görünce hem onların aileleri ile hem de ülkemle gurur duyuyor, bu mükemmel tablodan rahatsız olan allah düşmanlarını ise nefretle lanetliyorum.

bu duruma karşı çıkan insan; en hafif tabiriyle yahudi tohumudur. o çocuklara etrafındaki erkekleri saçlarıyla tahrik etmesinler diye değil, allahın emrine ufak yaşta alışsınlar, ilerde zorlanmasınlar diye taktırıyorlar o başörtüsünü; fesat, fitneci orospu çocukları. 8 yaşındaki çocuk başörtüsü takamazmış. kendi kararı değilmiş. aile baskısı ile takıyormuş. kişiliğine değer vermemekmiş bu. senin ben izanını idrakını sikeyim, amkodumun iblisi. 8 yaşındaki çocuğuna kendi istememesine rağmen zorla süt içiriyon ama. 9 dedi mi ağlata ağlata yatağa sokuyon ama. neden? çünkü sütün, erken uykunun ona faydalı olduğunu düşünüyorsun. o çocuk bunu düşünemez diyorsun. dünyevi faydalar için çocuğa baskıya evet ama iş allahın emri olunca vaay çocuğa baskı.

sizin derdiniz çocuğun kişiliği, yok efendim hür iradesine saygı falan değil. derdiniz allah ile ulan sizin. sosyalleşsin, ilerde zevk alacağı bi hobisi olsun diye çocuğunu yaz sıcağında sabahın köründe zorla çello kursuna göndereceksin, o zaman çocuğa baskı yapmamış olacaksın, ama allahın emrine ufak yaşta riayet etsin, ilerde zorlanmasın, sıkıntı çekmesin diye başörtüsü taktıracaksın, o zaman vaaaay çocuğa baskı. sieeeeeeeee.
--spoiler--

ahahaha.
orhan gencebay hayranı inci modu. orhan baba hakkında güzel tespit ve bilgilere sahiptir.
antalya'da okumakta olan inci sözlük moderatörüdür. eğer ki kendisi akıllanmazsa hiç üşenmeden bütün inci sözlük online yazarlarına pm den ifşa edeceğimi bildiririm.
biricik inci sözlük moderatörü.