1. 1.
    Heryerde aranan şahısmış. Ne olacak bizim bu milletteki kısa yoldan zengin olma hevesi..

https://www.gunboyugazete...yerde-araniyor-32471h.htm
    ... mavrothalassa
  2. 2.
    insanları dolandıran türbanlı bacımız imiş. Millete bitcoine para yatırtıp harçlığını çıkarıyormuş paraları cukkalayıp.

bitcoin safiye

https://www.mynet.com/son...kce-y-kimdir-110106111519
    5 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    kerizi bol olan yerin uyanığı da fazla olur.

dün akşam galiba tele-1 kanalında (21-23) bir konuşmacı dünyada sahtekarlığın ve sahtekarın *** en fazla olduğu ülkenin türkiye olduğunu söyledi.

başta resmi evrakta sahtecilik ve sonrası gıdada oyun,dolandırıcılık,aldatma ,bozuk alet-makine,satış,alış aklımıza gelen her şeyde hile ve sahtecilik.
    bu olayda da safiye aslında ikinci planda ,koskoca doktorlar eğitimi kaliteli insanlar toplumda yer sahibi erkan ..
    hepsi uyanık kısa yoldan zengin olma hayali ,bana 200 bin ver haftaya 300 bin al .
    banker nurettin arkadaşımdı ,kum tuğla,kalıplık kereste satardı ,zorla banker yaptılar adamı ,nerede ise kapıyı kıracak hale gelmiş millet parasını verecek peşin faiz alacak. ..
    kastelli kaç kere geldi gitti belli değil,parayı topla bat topla bat ...

dün yalova'da bir akrabam ile konuştum ,termal ilçesinde biri gelmiş devre-mülk-otel tipi bir yer yapmış sonra bedava yeme içmeli tanıtım yine sonra peşinat yok ilk taksit üç ay sonra ödeyemezsen tolerans var .
    imzala mülk sahibi ol bedava geliyor .
    şimdi düşünüyorum firma yatırım yapmış milyon liralar harcamış bedavaya verecek halde mülkü ne zaman ödersen öde ama senetleri imzala cayma şartını okuma (5,800 bin an az) buldun bedava yemeği 2 gün yine beleş konaklama getir götür yine ücretsiz .hiç sorma bu paralar nereden geliyor diye .
    sonra ilk taksit geldiğinde aaa beni kazıklamışlar. sonra şikayet var sitesine baktım yüzlerce şikayet . yok senedimi icraya koydular yok öde diye zırt pırt arıyorlar battım mahvoldum yandım kül oldum.
    tabi beleş seyahat konaklama homini gırtlat gelsin salamlar,kaşarlar ,börekler ,sandviçler limonata çaylar bir üstüne al mülkü bak peşinat yok 3 ay ön ödemesiz ,aslında sen keriz bunlar kaptım bedava mülkü kafasındasın ..

sonra bitcoin safiye suçlu ..
    7 -1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    maaşını bitcoinle alan ilk insanlardan olmuştur. kendisini teknoloji evanjelisti olduğu için kutluyorum.
    3 ... malice
  5. 5.
    Aferin ona.
    1 ... itoglu yourself
  6. 6.
    Cesaretini takdir ettiğim dolandırıcı. Bu kadında suç yok bence. Bu kadına 375 milyon lira kaptıranları sınırdışı etmek lazım.

375 milyon diyorum, 375.000.000.
    3 ... yazdan kalma bir gun
  7. 7.
    Bizim aklımıza neden böyle parlak fikirler gelmiyor milyonlarca liralık bir vurgun muazzam olurdu.
    ... 3boyoz1yumurta
  8. 8.
    ar gelir osman agama ar gelir
    safiyeme bitcoin az gelir.
    1 ... narcomedian
  9. 9.
    Yakalanmış Reyize.
    Paralar nerede?
    Para yok. Puff gitti.
    1 ... cok erken oten horoz
  10. 10.
    Ar gelir osman aga ar gelir, Safiyeme coinleri dar gelir.
    ... sagopadinleyici