bugün

eğer hatırlayabilirseniz çok duygusal anlar hissedebilirsiniz...
Yardımcı tekerlekler ile sürüyordum sonra bilgisayar bağımlısı oldum çıkmaz oldum dışarıya.

Ama 4 yıllık zaman kaybı idi belkide her kaybettiğimde zayıf olduğumda.
dört tekerliden düşüp kaşımı yardım, 12 dikiş yedim anasını sikeyim dört tekerlilerin.
ilk orgazmdan farklı değildi. anırarak zevk almıştım.
ilk orgazmdan farklı değildi. anırarak zevk almıştım.

Sinirlerim bozuldu.

Puhahahahahahahahahahahaha.
ben bisiklet sürmeyi öğrendiğim anları anımsıyorum iyi kötü. örneğin tam yeni sürmeye başladığım pek dengede duramadığımda düz şekilde iyi kötü gidebiliyor ancak gidonu biraz çevirdiğimde düşüyordum. kolumda ve dizimde pek çok yara oluşmuştu bu nedenle.
Rahmetli babam almıştı.kirmizi dört tekerlekli bir bisikletti.
Hala u dönemiyorum. iniyorum. Dönüyorum. Tekrar biniyorum. Sanırım daha öğrenememiş olabilirim...
Sene 2008 Ankara Etimesgutta otururken bisikletim yoktu,binmeyi de bilmezdim. bizim sokak yokuştu. Arkadaşımın bisikletini alıp yokuşa elimle götürüp oradan aşağıya doğru ayaklarımı pedala koymadan iner sonra tekrar bisikleti alıp yukarı çıkarırdım yürüyerek. Bir yaz günü yine aynı yöntemi uygularken arkadan acayip bir korna sesi duydum. O korkuyla pedallara basıp direksiyonu bir dükkanın önüne kırdım. Dükkanın önünde yaklaşık 1-2 saat pedalları bırakmadan yuvarlak çizdim. O korkuyla öğrendim bisiklet sürmeyi.
2. Sınıfa geçtiğim yaz. ilkokul örtmenimle annem yakın arkadaş. Öğretmen çocuğunun bisikletini bana vermek istemiş ben de tepiniyorum istemem diye. Annem de örtmene ayıp olmasın biraz da manyak diye al teşekkür et kenarda dursun diyor. Neyse kavga dövüş kabul ettim. Bisikletin hiç 4 tekeri falan yok baya 2 tekerlekte öğrendim. Sonra kadın bisikleti geri istemişti manyak. Bizimkiler de bana kırmızı bmx almıştı.
ilkokuldaydım. okulun bahçesinde babam bir süre beni tutarken pedal çevirmiştim. sonra babam habersizce bıraktı ve pedal çevirmeye devam ettim. güzel bir histi.
Hala öğrenemedim.
6-7 yaşlarındayken polis akademisinin lojmanındaydım o zamanlar ve 4 tekerden 2 tekere ilk geçtiğim de sürekli düşüyordum 2 gram yol alamıyordum en son bisikleti bırakıp ağlaya ağlaya eve döndüydüm. Sonra gaz mı geldi ne olduysa bir daha denedim ve sürmeyi başardım. E tabi başarınca saatlerde tepesinden inmemiştim.