1. 1.
  guzel site. gecen pdf ararken denk geldi kaydoldum. aralik ayindan itibaren her sabah e-postaniza kisa bir bir hikaye ya da roman pasaji gonderiyor. sevdim ben bunu. sabah bi uyandim ikircikli biricik diye bi kitaptan yazi yollamis. beles lan bide. basarili.
  6 ... stajyer nene
 2. 2.
  Biryudumkitap.com, her sabah e-posta kutunuza 5 dakikada okuyabileceğiniz en iyi hikaye ve roman mesajlarını ücretsiz gönderen bir servis. iyi insanlar hala var.
  iyi ki de varlar.
  1 ... rusenamca
 3. 3.
  Bunca yoğunluk arasında az da olsa okumaya zaman ayırmamı sağlamış müthiş bir servis.Satın alınacaklar listeme yeni kitaplar eklememe de ayrıca yardımcı oluyor.
  1 ... miladi
 4. 4.
  her sabah kitaplardan pasajlar gönderiyorlar. bir de pasajın üstüne sanki derdimi anlıyormuş, içimi okuyormuş gibi bir yazılar yazıyorlar. sonunda da, "sevgili okur, var olun." diyorlar. Seviyorum sözlük.
  2 -1 ... elmalisodaa
 5. 5.
  Çoğu zaman her sabah mail kutunuza minik bir pasaj bırakıyorlar,üstlerinde minik notlarla. Arada bir çok sevdiğim kitaplar denk geliyor hatta,tanıdık cümleler okumak keyif veriyor. Bugünün pasajı Ayten Işık-Kör Dövüşü'ne ait. Pasajdan ziyade notu bırakıyorum buraya,belki size de tanıdık gelir bu hisler.

  "Günaydın. Kelimeler bazen tükenir. Bazen de anlamını yitirir, bilirsiniz. Ayşen Işık aynı kitabında, "Konuşmak, sözcükleri bir araya getirmek gözüne öyle güç geldi ki çenesini avucuna dayadı, denize çevirdi bakışlarını." der. insan anlatmaktan yoruldu mu maviliklere dönmeli sevgili okur. Ama gökyüzüne ama denize... Var olun."
  3 ... 6yarimdan1tam
 6. 6.
  Günün pasajı, Engin Barış Kalkan - Anonslu Kaset Doldurulur'dan gelmiş.

  Yine pasaj yerine günaydın notunu bırakıyorum.

  "Günaydın. Ne fena şeydir şu noksanlık hissi. insan, her şeyin yolunda gittiğine inanamaz bir türlü. Sanki öyle unutttuğumuz, eksik bıraktığımız bir şeyler var bugün. Engin Barış Kalkan, "Her şey tamam gibi görünüyor ama yine de içimde bir eksiklik duygusu var." der. Dileriz ki bu sabah, bu duygu kaybolup gider sevgili okur. Var olun."
  5 ... 6yarimdan1tam