bugün

şehidim hakkını helal et bize
dün gece 12 televizyon kanalının van için ortak yardım kampanyasında ortaya atılan dileklerden birisi;

--sanırım oya başar--
böyle bir organizasyonu şehit aileleri için de yapalım.
--sanırım oya başar--

inşallah dilek olarak kalmaz, bir an önce yapılır.
günler sonra ve yaşanan bunca kötü olaya rağmen sol frame de görebildiğim için memnun olduğum başlıktır. inşallah yardımların devamı gelir. iyi haberleri duydukça memnuniyetimiz artıyor.(#13509648)
girilen entrylerin yüzde doksanı başlığı yukarı tutmak amacıyla girilen başlıktır. iş bu entryde o yüzde doksanın içindedir.
arkadaşlar en az 5 tl havale edelim. az paraların birikerek yekün oluşturduğunu hepimiz biliyoruz. aptal tv şarkı yarışmalarına harcadığımız mesaj parası hepsi bu.
işbu entry başlığı yukarıda tutma amacıyla girilmiştir.
allah gani gani rahmet eylesin.
mekanı cennet olsun.

--spoiler--
--spoiler--
yukarıda tutulması gerekendir.
bu yazıyı okuyupta para göndermeyen top olsun.a

maksat dikkat çekmek olsun.
yarın cumhuriyet bayramı. bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.
işbu entry bu başlığı yukarıda tutma amacıyla girilmediği halde, dolaylı yollardan başlığı yukarıda tutma amacına ortaklık ettiği görüldüğünde hüzünlenilerek girilmiştir.
(bkz: ekşi sözlük ün forum tarzı olaylara girmesi)
hesap numarası şehit annesinin adına olduğundan yapacağınız yardımlar direk adrese teslimdir. arada hiç bir kurum, kuruluş ya da aracı olmaksızın şehidimize sahip çıkıyoruz. bu kampanyanın en güzel tarafı da bu oldu.
işbu entry başlığı yukarıda tutma amacıyla girilmemiştir. kesinlikle o amaç yoktur.
unutmayalım unutturmayalım.
--spoiler--
hesap numarası şehit annesinin adına olduğundan yapacağınız yardımlar direk adrese teslimdir. arada hiç bir kurum, kuruluş ya da aracı olmaksızın şehidimize sahip çıkıyoruz. bu kampanyanın en güzel tarafı da bu oldu.
--spoiler--
adamın biri tarafından tüm format dışı entrylerin gammazlandığı başlıktır. kampanyadır efendim, yapmayın.
adamı şehit ettiniz, bari ailesine yardım edene engel olmayın.