bugün

vazgeçtiği ilk kişi siz olursunuz.

aklınızda bulunsun.
ilk sizden vazgeçer diyecektim ki başlığı açan da onu söylemiş zaten.
Gün gelir vazgeçmek zorunda kalıverirsin.
Gider. Dünyanın en basit denklemidir.
yalan söylemiş olursunuz. kimse vazgeçilmez değildir. 7.2 milyar insan yaşıyor şu dünyada, belki birebir aynı olan, hatta beş gömlek üstü olan milyonlarca kız/erkek vardır. henüz denk gelmemiş olmanız denk gelmeyeceksiniz anlamına gelmiyor.
En kolay vazgeçileni olursun .
Kortuğumuz başıma geldidir facebooka çevirdiniz burayı.
Onun avcunun içinde kaybolur gidersiniz.
Ana avrat küfür edin. Vereceği tepki canınızı daha az acıtacaktır.
Bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğinizde ilk vazgeçeceği kişi siz olursunuz.(Sigmund Freud).

bu kadar basit.
o birinin götünü kaldırırsınız.
Birine vazgeçilmez olduğunu söylemeyin efenim.
Eğlenmek istediğiniz biriyse söyleyin ve kenara çekilip izleyin.
söyleyebilirsiniz ama sunu da göz ardı etmeyin
"ederinden fazla değer, soytarıyı kral eder"
ben söyledim, evlendim. karşınızdakinin karakterine göre değişir o durum.
söyleyip evlenen de var söyleyip pişman olup aşk acısı çeken de.
kime söyleyeceğinize bağlı. umarız doğru kişiye denk düşer.
sittirip gider. açık ve net. bunu bu kadar iyi bilirken her seferinde aynı hataya düşmek peki? bunu ancak benim gibi mal biri yapabilir.

acınacak haldeyim.
kimse ya da hiç bir şey vazgeçilmez değildir. sadece vazgeçilmez sanırsiniz.kimseyi hayatınızın merkezine koymamalısınız. hayattaki tek hedefiniz o kişiyi mutlu etmek ve isteklerini yerine getirmek olmamalı.
ilk vazgeçtiği siz olursunuz.
Çok net.
Yani bu nedenle kadın erkek arasındaki aşk meşk olayları tamamen tıraştır. Sevgi vardır, tutku vardır, şehvet vardır eyvallah. Ama sırf onun yanındayken onunla iletişim halindeyken serotoninin tavan yapıyor diye onun yokluğunda serotonin eksikliği yaşıyor, başka işlerden bir türlü tatmin olamıyor, onsuz mutsuz kalıyorsan bu durumu dizginleyemediğinden sen suçlusun. Vazgeçilmezlik hissi yani aşırı bağımlılık uyuşturucu sigara gibi zararlıdır. Sağlıklı bir ilişkiyi sağlıksız hale getirir. Ne kendinize ne de karşı tarafa eziyet etmek istemiyorsanız sakin olun yeterli. Unutmayın birini kaybetme korkusuyla o kişinin üzerine düşerseniz eninde sonunda onu kaybedersiniz.
Onu büyütürsünüz.
Rica ediyorum söylemeyiniz.
siz vazgeçilen olursunuz arkadaşlarım.
götünü kaldirirsiniz.
ayrıca yalanın önde gidenidir.. zira hiç kimse vazgeçilmez değildir..
yokluğuna alışması uzun sürebilir ama bu onu vazgeçilmez yapmaz.

lütfen biraz gerçekçi olun..
ilk fırsatta yarım bırakır.