bugün

"biz bunu ilk okulda yapıyoruz" cümlesi ile verilmesi düşünülen ayarı geri çevireceğim muhtemel olaydır..

edit: aa yalnış yazmışım, "biz bunu ilk okulda yapıyorduk" olucaktı o
iq ve zeka gücünün yettiği tek şey olanı yapmaktır, dalga geçilmek için yeterli bir aptallıktır, ayıptır.
çakan adam adlı yazara karşı sökmeyecek numaradır.. zira söylenilen her şey aleyhte sokulacak kapak niteliğinde bir kontra lafa asist olacaktır..
adam rahat yani.. çakıyormuş da zaten..
kuntayi kinteleyebiliyorsa seni beni ne yapar. *
(bkz: nick uzerinden gonderme yapma ekolu)
asil duygulara sahip yazar hareketidir. öyle asildir ki burnundan falan akmaktadır asalet.
alıngan yazarların uğruna başlık açacakları eylemdir.

(bkz: bir yazara laf sokmak icin nickiyle dalga gecmek)
eşşağan ala gazuğu iyi yapardı bunu.

kendisine eşşek diyenlere eşşek benim kalanı senin olsun derdi...

eşşek, ala gazuk. çıkarım yapabildin mi?
dalga gecilen nick sahibi yazari kirabilecek, hos olmayan eylemdir.
(bkz: cok kirildim lan sozluk)
bana yapılınca delicesine güldüğüm olay. yapanların zeka seviyesini gösterir. bir kaç örnek için (bkz: odun)
o yazar tarafından yazılanlara verecek cevabı olmayanların yapabileceği basitliktir. * * *
x: ne sinir şeysin sen öyle.
siniir: bayan değilim hocu.
x: ok.
akabinde yazarın nick'ime bakıp yorum yaptın diyip elini donuna sokarken bi de skimi gör demesiyle sonuçlanacak olaydır.
sadece sözlükte değil heryerde olan hadisedir.
(bkz: murat koyim de tur at)
sözlükte en çok başıma gelen hadise. novakatimanite mi ne o öyle, nobatiknamimite mi ne diye özel mesajlar alıyorum. bu hangi dil hırvatça mı diye soranlar oluyor, uganda milli marşı sözlerimi diyenler. novakatinamite olduğunu anlatana kadar canım çıkıyor, ayrıca çince olduğunu söyleyince de peşi sıra 50 soru daha geliyor. anlamıyla ilgili vs.
(bkz: ayar veremeyen sozluk yazari tripleri)
- lan ganyak, içkici alkolik! sen ne anlarsın lan dingil!!
- efendim abi?
- emptywords abi bu nası olsa boş laf ediyo ehere ekeke....

+ bu espriden karakter tahlili yapar oldum.

hatta dur bak canlı örneği : (bkz: #2833159)
- hiiişşşt minaharker. ısırıyon mu lan gerçekten?
+ gıırrrrr...**
-o ne öyle eşşeğin zikini alsan daha güzel olurdu
-oldu
(bkz: #2792425) numaralı entryde ki örnek gibi yazar hakkında daha fazla ayrıntıya girmemek gerektiğinin en büyük gösteresi. kişi kendini ne çabuk belli ediyor demi a dostlar?
ben bunu bulduğum sözcüklerimle ve doğru düzgün kuramadığım cümlelerle alt edemem diyen kişinin başkasına yaptığıdır(ya da yaptığını zannettiği).
efendim kişi sağdan soldan dem vurup, sonra ingilizce mahlas alıyorsa kendine, bu konu değil dalga, tasak konusu olur afedersiniz.

ancak kişiyle sırf alay etmek için konuya başlayıp, bişe bulamayıp mahlasa sararsa biri ondan korkulmalı.

bir de yediği ayarın acısını orda burda çıkaran yazarlar oluyor, boş sözler efendim bunlar.*
- mulayim sana nickinin üzerinden bok atmişlar.
- ne demişler?
- bomba sensin bomba da götüne girsin.
- boşver dingilleri nicke bakip aklınca hiyar zannetcekler. alim allah onlari öperim öpmedim derim babasiz cocuk büyütürüm.
- ama sana bok atan erkek.
- terminatorun junior filmini izlemedin mi?
- yoo.
- o zaman izle kocum erkekler de hamile kalabilir.
- mulayim hazretleri insallah beni kumda çöp batmasin diye oynatmassin.
- adam olursan ammenna yapmam, ama hiyar olursan feleğini sasirtirim alim allah.
- nicke bak. mokokocu seni.
+ canın mı çekti gülüm.
- yok babacan ya. japon merakı nerden böyle
+ japonyadan noldu. ölmek mi mokoko mu bu arada
- ölmektense mokokoyu tercih ederim
+ o da ölene kadar uygulanır zati
- ne. sen düşüğün de aşağısı, adinin de bayası bi herifsin lan
+ teveccühünüz. önümüzdeki bozma girişimlerinde buluşmak üzere hoşçakalın.