bugün

medya etegi denilen provokatif sitenin saygisiz yazarlarindan peder zickler'in sözlügümüze laf attigi yazisi.

http://www.medyaetegi.com..._varos_uludag_sozluk.aspx
(bkz: peder zickler seni kim zikler)
varoş olmak, daha heykeltıraş bile yazmayı bilmeyen, "heykeltraş" yazan, hayatta bildiği tek şey argolu konuşmak olan biri gibi olmaktan iyidir.
yazının sonundaki selamı dikkat çekmiştir;

Nasır olmasın eller,
Hayırlı günler.
Selam yolluyor size
Peder Zickler
-----------------------

janjan:

nasır oldu eller
nerdesin peder zickler
bu asosyal,abaza gençler
hep yollarını gözler
"Zall veraynısın etti filan" *gibi bir cümleyi okuduktan sonra, o ana kadar ki tüm ciddiyetimi kaybettiğim, günün tüm stresini attığım yazı.

Sevgili arkadaşlar, bu zat daha "anasını satayım" lafından öte bir laf kullanamıyor cümleleri bağlarken bile. Ayrıca Türkçe yazım kuralları konusunda yeterli bir bilgisi olmadığı gibi bir de şöyle bir tarz yapayım, akıcılık olsun falan diye de kasınca böyle bir karalama oluşmuş. Zira bu bir yazı, makale, inceleme, araştırma olarak dikkate alınamaz.

(bkz: allah akıl fikir versin)
zik kafalı yazar bozması bi elemanın kendini tatmin etmek için açtığı* sitede uludagsozluk un bedava reklamını yaptığının resmidir.*. *
deliyle cinsel münasebeti neticesinde, kuyusuna attığı taş. valla varoş abazaları bile çıkaramamıştır. zenci ithalatı yapmak için hükümete istekte bulunmuştur ama nafiledir. çok derinlerinde hissettiği bir sataşmadır sonuçta.*
(bkz: varoş gözüyle görülebilen uludag sözlük). densizin birinin medya eteğinde kral çıplak misali söyledikleri.
''içinde bir gün arabasıyla nişantaşı'nda tur atma uktesiyle dolaşan simit sarayı gençliği misali'' benzetmesi yapılmıştır yazının sonunda.bayern yokmuş,enter yokmuş,ama sayın eleştirmenimiz bakmamış galiba laila var,sortie var,mojo var,mojito var efendime söyleyeyim yeniköy var arnavutköy var varoğlu var efendim!!isyan ediyorum,saygı duyuyorum mon chere *temennim,bir zamanlar fakir ama gururlu bir uludagsozluk vardı diye karşısına çıkalım gelecekte..
ha,unutmadan ironi de var,mevcut yani.ironi anlama meziyeti bile var.
(bkz: basimi sokacak bir yerim olsun yeter)
bir zamanlar yapmış olduğum iddiadır. kişilerden bağımsız olarak, ruha yönelik bu yaklaşımım gün geçtikçe daha da kafamda netleşiyor. kişilere lafım yok, oluşuma yöneliktir benzetmem. buraya neden olduğu hakkında daha mesnetli bir yazı gelecek. siz o arada küfürlerinizi edin, karşıt fikirlerinizi henüz gereçkelendirmediğim bir iddia hakkında ortaya sürün, ben geleceğim boş bir zamanımda.
(bkz: bunu görüyor musun)
(bkz: varoş kültürüne düşman varoş gençlik)
(bkz: Varoşların aşıkları gerçek olur çıkarsız)
bu yazılmamış, hayret !!!

(bkz: varoşların prensi)
haklı tarafları da var ama bunu saygısızca varos olarak ifade etmesi yanlış.
(bkz: once ınsan ol kardesım)
uludağ sözlüğün şu anki durumunu ne kadar da güzel açıklayan eski bir peder zickler yazısı. ileri görüşlü olmak bu olsa gerek.
(bkz: varoşların gülü)
(bkz: zickler)
Ne nasırlı eller.
Ne peder zickler.
Gönül yek bir şey ister.
Çıkmasın aklımdan o ahu gözler. xd