bugün

entry'ler (149)

turk torunuyum ben

türk torunuyum diyeni bile ırkçı yaptınız.suratınız tükürüğü nimet kabul edeceğinden;onu bile layık görmüyorum sizlere.

yavuz sultan selim i sevmeme sebepleri

Yavuz Sultan Selim'i sevmiyorsun çünkü ya ermeni yada rum dölüsün.ya da yavuza kahpelik yapan kürdün torunusun.

rafael benitez

biraz önce barcelonanın tecavüz ettiği adam.haketti...

sözlük yazarlarının itirafları

hakiki tosunpaşa benim.

neden atatürk isimli cami yok

Neden bazı yazarların beyni yok ?

insanı değiştiren şeyler

Serçe parmağın eşiğe çarpması.

elit bakımlı hijyenik kendine güvenen eskortlar

Devlet büyüklerimizi koruyan polislerden mi bahsetti birisi.

biz müzisyen olanı tercih ediyoruz

Volkan Konağın Cnn'de aykırı sorular programında;zaten rizeden ya başbakan çıkıyor ya müzisyen cümlesinin üstüne verdiği ültimatomdur...

sigara içenler salaktır

peki içmeyenler değil midir?

uludağ sözlük aşık atışması

bu memlekette sönmüyor artık ampul
sen bu lafta ara manayı,bul
kendisi bekar karısı dul
üstünde oturduğun "denizin feneri"a oğul.

hoşlandığı kişiyle bir türlü sohbet açamamak

Ölüme gelmeden solda...

serdar tuncer in allahcc yi mahkemeye vermesi

boşverin!allahü teala'yı korumak kimsenin haddine ve gücüne dahil değildir. onun çektiği cezayı allah çıplak gözle görmemizi nasip etsin.amin.

alternatif beddular

zehir ye kan kus.

atatürk ülkeyi tek başına mı kurtardı

annesini çok seven bir çocuğa , babasının - annen seni tek başına mı yaptı oğlum demesine benzer bir soru?

sow

Yüksek Şike Enstitüsü'ne girmeye hak kazanmış bir öğrenci.Ya da soykırım yok dedi attılar bunu fransadan

yeter artık ben ekşiye gidiyorum diyen yazar

Sözlüğümüzün kalitesini kaldıramamış olan bir zigottur.Evet evet zigottur

atatürk ün mason olduğunun kanıtı

Yazık olmuş bize hakikaten be!HArbiden de yazık olmuş.Çünkü Atatürk'ün gerçek bile olsa mason olduğunu kanıtlamak kimseye hiçbirşey kazandırmaz.Ya da şöyle özetleyeyim "durmak yok yola devam!"

kızları kıro yapan detaylar

En dikkat çekeni hoşlandıkları karşı cinsin yanında bilmedikleri konularda profesör vari yaklaşımlarda bulunmaları .

van lı depremzedeleri evinde misafir etmek

bundan hemen önce kütahya da olan deprem de evi yoktu heralde diye düşündürecek insandır.

tbmm tv nin yayın anlayışı

yarın ki gensoruda göreceğimiz yayın anlayışıdır.Muhtemelen yayınlanmayacağı için fazla söze gerek yok.