bugün

yumruğu indirmek isterdim suan birinin suratina ama imkansiz.
baş harfi f olan bir yazara yapmak istediğim harekettir. hemde sert çok sert. evet.
Şiddete meyilli olduğunuzu gösterir.
Kendinize gelin lütfen.
Kendini bir halt sanan, cinsiyetçi, ayrımcı ve cinsel başlıklar açan yazara şöyle güzel bir okkalı olarak atmak istediğim şey.
ulen daha demin kız yazarlar nude atmayacaklarsa neden varlar diye başlığını uplayan sen değil miydin.
Müstehcen başlık açan bazı yazarlara karşı duyulan istektir.
Hani şöyle kameradan kolumuzu uzatıp, şlaaapp diye elimizin tersiyle bir tokat atabilsek iyi olmaz mıydı?
görsel
Tokat atma isteği değil de ip ban atma isteği geliyor. Bir insan bu kadar salak olabilir.
Tamda şuan.
ekseriyetle dişi cinsiyetine sahip olanların popolarını muntazam bir şekilde tokatlama isteği her sözlük erkeğinin başına gelir. bu evrimin doğal bir sürecidir.
Birbirini tanımayan ama birbirlerine nefret duyan yazarların söylemi.
sol baştan girip hepinizi sıradan geçirmek istiyorum bazen.

ama bu aralar değil, bir iki gündür beni eğlendirdiğiniz için seviyorum sizi. hatta bazılarını öpebilirim bile.
Sadece tokatmı.s

Bir istek.
(bkz: ne dedin sen ne dedin sen)
Aynen şu şekil veririm şamarı...

görsel
insanın aklına gelmiyor değil.
Gidecen ofisine...
tam bir yıkık olduğunuzu gösterir. ezik misiniz olum tanımadığınız etmediğiniz insana herhangi bir duygu duyulur mu?
Var olan istektir.

Özellikle Bazı sözlük kızlarının Pembe yuvarlak poposuna şlap şlap vurma isteği var bende.
şiddet içeren arzu, hoş değil.
gerçi ben sürekli yazılarım kalitesiyle sizleri tokatlıyorum çocuklar. bu biraz da mecazen oluyor tabi, gerçek tokat değil, ama daha çok acıtır.
gel bi dövüşelim be benimde ihtiyacım var.
tokat ama neresine ? kıps. kalçaya şaplak atabilirim terapi niyetine.
bir değil birçok olacaktı o ifade.
Gece gece aniden gelen istektir.
Edepsiz başlık açan bir yazara şlaappp diye şamarı basacaksın...
Kaşınanı kaşımak gerekiyor da işte, yaşlandım kafam kavga kaldırmıyor.