bugün

tanımak istiyordur.
bir insanı anlamak istemek kolay değil elbet , düşünceler entryilerden belirleniyor zaten ve uyumlu olması muhtemeldir.
seks habercisi olan mesajlaşma türüdür.
sexting kokan hareketler.
bir sözlük dişisiyle bir sözlük erkeğinin mesajlaşması durumu. mitolojik bir hikaye. yıllardır gerçekmiş gibi sözlük yazarları arasında anlatılagelmiştir günümüze kadar. yahu yalan kardeşim yalan. gerçek diyenler, sonunda sen de o dm kutusunda o dişiyle mesajlaşacaksın diyenler, kim mesajlaşıp da geri dönmüş? hem siz gördünüz mü? gözünüzle gördünüz mü? görmeden inanmam kardeşim böyle bir şeyin gerçek olacağına....

şaka bir yana,

ben de bunu yaşadım zamanında. yani sözlükte bir kızla mesajlaşmak okulda bir kızla yakınlaşmak gibi. diğer abazanlar "oo hadi hayırlı olsun" falan der. ben bir sözlük dişisiyle mesajlaştığımda, hep şu oldu, 2 medeni insan gibi. fakat, şöyle bir şey, medeniyiz ama ben bir yandan bir türlü kızı ciddiye alamıyorum. hani bu kız burda napıyor. bu erkek olabilir mi acaba. bu sebepten bir dişiyle mesajlaştığımda garip bir ruh haline bürünüyorum. hani 2 ciddi insan mesajlaşıyor, herhangi bir konudan bahsediyoruz mesela. ama bir yandan bu kızın erkek oluşu ihtimali. erkek oluşu ihtimalinden çok şu canınızı sıkıyor, şimdi bi sözlük dişisiyle mesajlaştınız. ama bu erkek. yani troll. tüm konuşmalar boşa gitti.. nah gördün mü yaptıgını şimdi bok oldu hepsi....
ufukta seks olduğunu gösterir.
sözlük kızı yoktur, sözlük kızı olduğunu zannettiğiniz harun abiler vardır. bu kuralı bir öğrenemediniz be. erkek erkeğe yazışıyosunuz sonra bunun pipisi varmış diye ağlıyorsunuz.
t: imkansız bir durumdur.
Şu anda yapmak istediğim şey...
Gerçekleşmesi mümkün bir olasılıktır.
E yuh yani.
Normal bir şeydir.*
iki tarafında seks istediğini gösterir.
Sözlük erkeğinin mesajlaşmaları* olarak tanımlanacak olandır.
Benim de böyle bir durum başıma geldi. Nikah masasında sonuçlandı en son.
Whatsapp'a geçenler ve geçmeyenler olmak üzere 2ye ayrılır.
Devamını getiremediğim bir durum.Bir yerde bitiyor.
normal herhangi bir insan davranışıdır.
2019 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde hakikaten akıl almaz bir olay.
Gayet normal bir durumdur.
Tabi ki medeni insan ilişkilerinde cinsiyet önem arz etmez.
Caiz değildir.
genelde karşı tarafın (erkek) whatsapp için ağlamasıyla ve donuzlanmasıyla sona erer.
benim arada denk gelirse yapmayı sevdiğim eylemdir. şayet hepsi ablam yaşında çıkıyor olsa da, en azından belli konularda daha bir bilgi sahibi olmamı sağlıyor.
Harika ve senelerce süren/ sürecek olan dostluk başlangıcı olan eylemdir.
Millet uzaya araç yolluyor başlığa bak, Sözlük kizi Sözlük oglani mesajlaşması.
Ciddi misiniz?
Gerçekten hangi çağdasınız acaba.
görsel
Ruh hallerine göre.
Arkadaşlara katılıyorum. Sözlük platformları önceden daha çok bilgi alış verişi için kullanılırdı.

Artık kadını erkeği ekmeğinin peşinde burada.

Yadırgamamak lazım.
boşa vakit kaybıdır. selam faslından sonra whatsappta devam edilmiyorsa son verilmesi gereken eylemdir yoksa pişman eder.