bugün

görsel

Bu filmdeki sahneleri uygulamazsam bana da kale demesinlerdi.
güvenlik güçlerine teslim ederim.

herkes işini yapmalı.
o benim işim değil devletin vazifesi.
(bkz: headshot)
(bkz: judas cradle)
Güzelse değişik şeyler yapabilirdim dicem de güzel pkklı mı olur amk .
Önce ağzını yüzünü dağıtır, sonra polise değil ülkü ocaklarına teslim ederim. Onlar gereğini yapar *
Bir şehit kabrine plastik eritip damlattıklarını okumuştum. Yapmazsam içimde kalacak tek şey varsa o da budur. .
aklımda çok şeyler var. ama şurası kesin ölmek için yalvaracak, kudurucak hale sokarım.
Sık kafasına geç ne kasıyorsun sonuçta bunlardan binlerce var.
4 duvarı türk bayrağı olan bir odaya dizleri üstünde oturtup ölene kadar bekletmek...
kanun gücü kullanacak gücüm varsa kanunda ne yazıyorsa onu yapardım. yok öyle bir gücüm yoksa işi kanun gücü kullanabilecek mercilere kadar taşırdım. içimizden hiç biri kanundan üstün değil ve hiç birimiz hükmetme gücünde değiliz. eğer onlarla aynı şeyi yaparsak onlardan ne farkımız kalır?
islamcılarla savaştırıp öldürüp,öldürtürüm yesinler birbirlerini orta doğu pislikleri.
1 yıl ferhat göçer dinletirim yine de ölmezse 1 yıl bahçeli'nin nutuklarını.
Eski türk işkencelerine fazlasıyla merakım var ve araştırırım bu konuyu, şimdiye kadar öğrendiklerimi denemek için elime geçen bu fırsatı, son derece verimli bir şekilde kullanırdım.
Hemşire olduğum için kan alma antremanı yapardım. Erinmeden 10ar cc kan ala ala öldürdüm.