bugün

bira göbeğini 12. birada çarpıştırmak ister herhalde.
Ebesinin dramını görecek insan kişisidir.
kolonlanması gereken kız tipi, maksat tekellerde kazansın.
3üncüyü içince bayılan beni şoke eden kızdır. hoş bir şey de değil, hani beraber sarhoş olup fayansların üzerindeki gülleri koparmaya çalışacaktık?

yarı yolda bırakılmak, bir de o yolda otostop çekerken pezevenklerin eline düşmek çok acı.

hülasa demirin tuncuna insanın piçine kaldık.
Yavaş lan biz içmiyoruz o kadarını.
(bkz: sebebi neydi ki)
en uzağa o işer.
120 kilodan aşağı değildir. leş gibi kokar kesin.
Olmayan kız üzerine neden bu kadar demagoji yapılır...
bu kız aynı zamanda kırmızı tuborg içinde votka olduğu efsanesine de inanır.
Parasını kendisi ödemiyorsa içer. Kızlar bedavayı severler.
Bedavadan hammaliyesini yapmayı seven kızdır efem. içebildiğini varsayıyoruz tabii.
arkadaşım anlatmıştı kızın biri ile tanıştım içelim demiş arkadaşta olur demiş kız başladı içmeye 1,2,3,4,5 sarhoş olmuyor su gibi içiyor içtikçe içiyor. en son kalmadı demiş ulan iflas ettirir bu adamı demiş bir daha aramadım görüşmedim demişti.

buarada anlatan arkadaşta sarhoş olmuyorum etkilemiyordu kasayla alıyordum demişti içkiyi bırakmış. fiyatını sorduydu söyleyince yuh o kadar olmuşmu iyi ki bırakmışım ben içerken ucuzdu kasa kasa alıyordum demişti.
baya bildiğin bira göbeği olan kızdır.
Maşallah yiğidime dedirtmiştir. 12 kutu nedir lan? Tuvaletten çıkamazsın yeminle. Bildiğin bokunu çıkartmak bu. Bana 3-4 kutu yeter valla.
Almandır amk!
1 hafta boyunca oturduysa anca öyle içmiştir.
ameledir net

uzak durun böyle sığırlardan.
%7,5 alkol oranı ile; 12x0,50x0,075=0,45 litre alkol almıştır.
aynı oran 0,35 oranda bir votkada; bir 70 lik+bir 50 lik ten alınabilir.
(bkz: alkol koması)
Ben 3'üncüyü içebilrmiyim diye düşünüyorum.
Bir oturusta kimse 6 litre siviyi tuketemez. Fizyolojik ve anatomik olarak da mumkun degildir.

At yalanini, sikeyim inanani diyerek siktir ediniz.
beyler kızı buldum kargo helikopteriyle havadayken iğne batırcam patlıyacak sonra yağmur yağacak.