bugün

dün akşamki kırmızı lateks gömleki adam doktormuş. öğrenince dumur olmadım değil. ne doktoru acaba?
daha çok 5.sınıf bir eğlence mekanında çalışan bir türkücü profili çiziyordu oysa. yanındaki de diş hekimiymiş. ona da çok şaşırdım. adam 3. sınıf pavyon işletmesiciydi resmen. ama adam toplamda 3 cümle falan kurmuştur herhalde. zaten bir seyirci olarak son anda farkettim bu kırmızılı herifin yanında öyle biri olduğunu. o derece sindirilmiş.

durun daha bitmedi; ondan sonra da 2 çılgın kadın geldi. biri normale daha yakındı fakat yeşilli olan resmen çığırından çıkmış.
- ben dünyayı kurtarmak için yarışmaya geldim.
- kutsal ışıktan yardım istiyorum.
- insanlar uyuyorlar ama uyanmaları gerek.
- çakralarım fazla açıkmış.

ve son olarak;
- engin bey sizi ışıkla yıkayayım mı?
+ kendinizi yıkamayı deneseniz?
doğru cevabı bekleyene kadar araştırmacı ruhu olan kişilerin cevabı 18 farklı kaynaktan öğrenmesi muhtemeldir.
dün gece itibariyle katılan kırmızı gömlekli, fatih terim benzeri abi'nin ne olursa olsun para almadan gideceği yarışmaydı, öyle de oldu. sorular mantıksız bir biçimde akıp gidiyordu.
dün gece bir hayli gülmeme sebebiyet veren bir kadının katıldığı yarışmadır. o neydi azizim ya kadın ışıkla yıkadı gözümüzün önünde.
bu gece canlı yayında "ışıkla yıkanacak" iki manyak bayanla başlayacak yarışma.
izleyiniz izlettiriniz...

acaba ışıkla yıkanırken soyunacaklar mı?
yoksa bu kadınlar nurcu mu?

hepsinin cevabı bu gece...
favanın ana malzemesini nohut olarak iddia eden bir yarışmacıyı barındırıyor.
an itibariyle morlu ablanın negatif enerjilerini yaydığı program. bi sus da motorun soğusun.
reklam olayının iyice bokunu çıkarmış program, bi de bu çıktı amuğa goyum. (bkz: zen diamond)
enerjici ablaların aşırı enerji yüklenmesinden mütevellit elendikleri yarışmadır. kendilerine azalarak bitin diyorum.
güzel sorular var falan tamam ama bir sorunun cevaplanmasını beklerken uykum geliyor.
birazdan acı bir şekilde elm sokağı kabusu'nun 8 serisi olduğunu bize öğretecek yarışma.

edit: 9 mu? oha
o değil de engin altan düzyatan'ın cins yarışmacılara verdiği kontrataklar daha güzeldir.
tıp öğrencisi iki gencin birazdan babayı alacakları yarışma.

istiklal madalyaları 1 kasım 1926' ya kadar tbmm 1 kasım 1926'dan sonra savunma bakanlığı tarafından verilmiştir. sağlık olsun gençler. geleceğiniz barlak sizin...
Star'dan show tv'ye geçmesiyle feci bir reyting düşüşü yaşamış yarışmamsı yarışma. Star'da ilk 5'te olurdu, show'da gördüm de 25.sıralara gerilemiş. Inşallah çok daha fazla gerilerde yayından kalkar. Gerçektende engin altan düzyatan için bile katlanılamıyor buna.
deli küfür ediliyor yarışmada, ama olaylar tam hass*ktir denicek türden.
deve kuşu ve penguenin uçma ihtimali olacağını düşünen ve bugüne kadar ki en sıkıcı yarışmacıların an itibari ile yarıştığı yarışma.
Şu anda yarışan anne ve kızının hayallerine saygı duymakla beraber o kadar itici konuşmaları var ve o kadar garip yorumları var ki yok diyorum, tıpçıların daha fazla hakkı vardı sanki.
dün akşam itibariyle bursa'lı tiyatrocu kamil atlıman ve oğlu oğuzhan'ın yarıştığı yarışma. ama 7.soruda sıfırla ayrılmışlardır.
acun sunmadığı için son derece şanslı olduğunu düşündüğüm, bilgiden çok şansla para kazanılan televizyon programı.
şu anda bizler hakkında nette neler deniliri merak eden anne kız var.
iyisiniz hoşsunuzda çok sıkıcısınız şahsen ben sohbetinizi hiç beğenmedim demek istiyorum.
öyle bir geçer zamankiden arta kalan reklam aralarında bile çok sıkıldım.
an itibariyle iki kadının 125 bin tl kazandığı yarışma.*
bir milyon canli para, güzel yarişma. şimdiki yarişmacilar da bu sözlüklere falan bakicakmiş. Şimdi size yaziorm övgü ve annesi; çok tatli gözüküyosunuz, yani sizi yolda görsem bi tebessüm olur yüzümde,iyi de yariştiniz ama konuşmalariniz biraz ukala gibi geldi bana, tamam, sosyo-kültürel seviyeniz yüksek belli, iyi bi eğitim almişsiniz o da belli, tebrik ederim ama bunu çok belli etmeye ve kendinizi kasmaya gerek yok. bi de sen övgücüm, daha çok gençsin canim, saçlarini falan uzat, güzel kizsin.
Gevezeliğin gırla gittiği, reklamın bol kepçe dağıtılıdığı, her çeşit insanın bol bol konuşturulup sürenin en az sayıdaki yarışmacıyla geçiştirilmeye çalışıldığı pek de para etmeyen bir programdır diye düşünüyorum.
Sanırım bu aralar pek kirlendim. Işıkla yıkanmaya ihtiyacım var. Allı morlu Elvan Hanım, bana da öğretse de ışıkla yıkanmayı su faturasından tasarruf etsem.
Kutlarım Hoca Hamım'ı da kızı Övgü'yü de... Güle güle harcayın paranızı... Merak ettiğim bir şey var ama sormadan edemiycem: Hocam, her akşam eşinizle izlemeyi alışkanlığa dönüştürdüğünüz filmler inşallah korsan değildir. Efendim korsana hayır, hatta Karayip korsanlarına da...
an itibariyle iki tane bildiğin cahilin yarıştığı program. ulan koca diyarbakır'a da para koydunuz ya ne diyeyim. Bir de rapunzel'i bilmiyor renkli tişörtlü. kriz geçireceğim burada.
http://www.milliyet.com.tr/-luferin-irisi-palamut-/yasam/sondakika/28.12.2010/1331998/default.htm