bugün

Regl başlıkları açarsa.

edit:başlık başa.
- o ne?
+ senin ağzına sıcarım hayvan herif. böyle soru mu olur? öl, geber. anlayışsız adam, manyak, öküz, roaaaarrr.
"kanka arkama baksana bi" diyen bir kız duyarsanız regldir.
Sabah sabah herkes uykusundan uyanamamışken, gözü açık rüya görüyorken o yırtıcı bir aslan gibi sağa sola saldırıyorsa regldir. Kaçın.
(bkz: canım çikolata çekti)
Çok merak ediyorsan sormayı deneyebilirsin.
" Çikolata yer misin? " diye sorun.
Memintoları büyür oradan anlayabilirsiniz.
öğrenince ne oluyor ?

kız arkadaşınsa zaten bilirsin

değilse alemin akıntısından sana ne ?

otur derslerini çalış

adam ol memlekete hayrın dokunsun

yoksa bir recebista asalağı olarak

hayatına devam edersin.
+ regl misin?
- evet/hayır.
gergin, tuhaf davranış sergileyen, yerinde sabit duramayan, olur olmadık yerlerinde sivilce çıkan bi kadın görürseniz o regldir.
Anlayıp ne yapacaksınız ki?
Pet çikolata falan mı almayı düşünüyorsunuz?
tavırlarından anlaşılır. stresli ve duygusal oluyorlar. ters cevaplar verebiliyorlar.
Kokusundan.

Cogu banyo yapmaz. ay sabun kacti ay sampuan girdi.

Bildigin, tezek amk.
rastgele ''geçmiş olsun'' diye ima edin durduk yere. mimik verirse yakalarsınız. ki elbet verir.

vermezse bir kulp uydurun. akşam beşiktaş yenildi falan sen beştaşlı değil miydin deyin geçin.
Yanına yaklaşın anlarsınız.
sebepsiz yere sinirleniyor ise mutlaka regl olmuştur. amk bana da her seferin de regl olmuş hatun kişi denk gelir. anlamadım arkadaş, deneme tahtasımıyım ben.
(bkz: hedef benmiyim tayfun).
saçı yağlanmıştır. yıkanmamaktan tabi ki.
-canı çikolata çıkıyorsa
-olur olmadık sinirleniyorsa % 80-90 regldir..
Kokudan olabilir. Yani tahmin yürütüyorum. iş yerinde birlikte çalıştığımız iki kız var. ikisi de belirli aralıklarla soğan gibi kokuyor amk. Öyle pis pasaklı kızlar da değiller.
He yadırgamıyorum, küçümsemiyorum. Ama böyle bir gözlem yaptım. Reglden dolayı hormonal bişeyler olabilir diye düşündüm.
Yanlış düşünüyor da olabilirim.

Ek olarak, sizin için ne kadar zor bir olay bilmiyorum. Hepiniz için farklı geçiyor kiminiz bu özelliğinizden memnun kiminiz nefret ediyor belki ama dışardan bakan biri olarak benim için mucizevi bir olay bu. Sadece regl değil, tüm döngü.
(bkz: Menstrual döngü)
Direk söyler. Senin ki söylemiyor mu?
Amma taktınız şu regl olayına amk.

Ne yapcan, tam regl olduğu gün hareketlerin den analiz edip.

Sen regl sin, "nasıl bildim ama" deyip kızın övgülerini mi kazancan? matah bi konu.
Suya attığınızda batıyorsa regldir.
Beyle.

Bu kanepeye kırmızı desen adı verilmiş ama bu basbayağı regl olan kız kanepesi.

görsel
cinsel vajinasına ışık yansıtarak kolaylıkla anlaşılabilir.