bugün

Her iki taraf içinde kötüdür ayrılık varsa eğer. Unutulmuyor çünkü. Alışıyosun belki ama unutamıyorsun.
Bazi zaman iyi sonuclar dogurmamaktadir.
Yillar sonra bile hic tanimadiginiz insanlara dolayli olarak kotuluk ettiginiz olur.
iki tarafta diken ustunde yasamaya baslar.kiz acaba ayrilacak mi diye dusunurken erkek ben bu kizi birakamam artik diye dusunur.
erkek kişisi terk edip gitse bile kız tarafından hiçbir zaman unutulmayacak olmaktır. çünkü arada ki bağ sadece yürekle değil 2 damla kanla mühürlenmiştir.

o yüzden tavsiyem bulaşmamak yönünde. aksi takdirde yıllarınız boka batabilir.

edit: tabi burada ki ilkten kasıt olarak bu durumdan söz ediliyorsa.
ayrılsalar bile kız asla onu unutamayacaktır. Boşuna dememişler ilkler özeldir unutulmaz diye.
Sikindirik beyinlerden fırlayan içi boş cümleleri at bi kenara.. Zaten onlara kulak asıp kendini ruhunu

çürütmüş bi erkekeğe '' adam '' demem.. ve emin ol, bi kızın ilki olmak bir erkeğe

verilebilecek en büyük mükafattır, şayet karşındaki 'ilk' vasfını ruhende seninle yaşıyo,

ve seninle yaşamış olmanın pişmanlığını zerre kadar hissetmiyosa..

Önemli olanda ;

bunu kadın erkek diye ayırmamak megalomanlık olurmu bilmem ama,

kadın erkek olarak ayırmadan bir insanın ilki olmakdan ziyade sonu olabilmektir.

Aşk orospusu, sevgi arsızı ruhunu arındırmış ve bunu başarmış bütün insanlar bence dünyanın en mutlu

insanlarıdır, değilse olmalıdır..
Kızın aklında ilelebet yer tutmaktır. Unutulmaz olmak fakat erkek tarafına azda olsa pişmanlık hissi yaşatır. En azından sen ikincisin yalanını duymaktan iyidir.
buraya cok sey yazardım bu konuda ama gerek yok.

bircok yönden harika birseydir.
O kız için ne ifade ettiğinizi hiç bir zaman tahmin bile edemeyeceğiniz durumdur. Ya ömür boyu mükemmel hatırlar ya da hep pişmanlığını duyar. iki hissi de en uç noktalarda yaşar.
benim olmayacağım kesindir .
sonu olmak kadar gurur verici değildir.
her şeye sizinle başlayarak, sizinle son verecekse şahane olabilecek bir eylemdir.
iki taraftan birinin mutlaka bir bokluk çıkarıp, bok etmesidir.
Her şeye sizle başlar belki ama sizle son vermez. O yüzden çok da önemli degildir ilki olmak.
müthiş bir duygu. fakat yaşamayamadım henüz.
sevin lan onu. bu kadar kezbana rapmen bu kadar kekoya rağmen ilk sizseniz evlenin hatta.
Sonuda sizin olucaginizin garantisi kesinlikle verilmemeli verilmezde zaten. Hele ki su devirde kesinlikle beklemeyin boyle bi beklenti.
Hep bi hatıra olarak hatırlanirsiniz. O kadar yani. Önemli olan sonu olabilmek.
o kız da benim ilkim olacaktır.
Si ra dan geç adam.
çoğu zaman sizin öyle sandığınız durumdur.
Önemli olan sonu da olabilecek adamlığı sergilemektir.
Hala var mı nesli tükendi zannediyordum.
Hatalık kapma riskinizin olmamasıdır.
Farketmez, bişey hissettirmiyo.