bugün

alışılmamış olsa da normal bir durumdur..
tekmelemek *
her türlü teklif akla gelebilir.
(bkz: çıkma) -benimle çıkarmısın arif?
(bkz: yatma) -benimle yatar mısın arif?
(bkz: kaçma) -kaçır beni arif?
(bkz: göçme) -göçelim mi bu diyarlardan arif?
(bkz: amuda kalkıp ayran içme) -amuda kalkıp ayran içelim mi arif? * *

garip bir duygu hissettirir erkeğe, zira lisedeykene hatta lise birinci sınıftayken, yok lan hatta hazırlık vardı o sıralar,evet, ben hazırlıktayken üst sınıflardan taş gibi bi hatun gelip benimle çıkarmısın şeker şey demişti bana, benimde elim ayağma dolanmış, dilim damağım kurumştu, ne diyeceğimi şaşırıp mal gibi kalmıştım karşısında, ama meğer arkadaş gurubuyla doğruluk mu cesaret mi oynuyolarmış şerefsizler, beni kurban olarak seçmişler. kahpe kız, duygularımla oynadı.
erkeğin pasif olması sonucunda olabilecek olandır. kız sever, belli eder, erkek açılamaz ve kız en sonunda isyan eder.
(bkz: yok artık)
(bkz: onur)
(bkz: gurur)

edit: sayın seri eksileyen modernlerim acaba kaç kız tarafından tekliflere boğuldular?
medit: gün geçmiyor ki bir eksi daha almayalım.
bir erkeğin kıza teklif etmesi kadar doğal olan durumdur. bas bas bağırıyoruz ya eşitiz diye. ** ee o zaman şaşılacak bir şey olmamalı. istersem gider alırım. budur.
onur gurur meselesi yapanlar, gerçek sevgiyi haketmeyen aşağılık komplesklilerdir. bir kızın bir erkeğe teklif etmesi oldukça normaldir. bir örnek vermek gerekirse josh holloway'in karısı tanışmak için ilk adımı atmıştır ve adamı kapmıştır. tipini merak eden google dan bakabilir.
(bkz: ahlaksız teklif)

edit: bu filmden daha güzel bir örnek varmı? niye eksidin be arkadaş.
öncelikle: (bkz: açlığın başlığa sıçayım)

neden olmazmıs? anlamıyorum. bunun gururla, onurla ne alakası var bilemedim ben.
en azından senden hoşlanıyorum demesi bile aynı anlamı teşkil eder. Genellikle reddedilir kız dediğin Fatih Sultan değil istanbul gibi olmalıdır. Hoşlansa da susup oturmalı yavru ceylanlar timsali nazlanaraktan beklemelidir. Aksi halde hafif kız olur, üstelik erkekler içinde madara edilir. Sonra sonra bu kız alışıp bu rencidaksiyona karşı bağışıklık da kazanabilir rabbimiz süphaneke amin, kimseyi aşksızlıkla terbiye etmesin
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
şurada kızlar teklif ediyormuş, ilk buluşmada al gülüm ver gülüm yapıyorlarmış gibisinden hayallere düşen erkeklere söylenen söz. bir de olmayacak işleri, eylemleri olacak sananlara kullanılması caizdir.
ben yaptım.
son erkek arkadaşıma evlenelim dedim.
o da bana 'sana kıyamam ben 40 yaşımı görmiyeceğim seni yarı yolda bırakamam' diye red etmişti.
ama o güzel adam. maalesef sözünün eri çıktı.
son aşkım * iki hafta önce bir anda gitti. 3 gün yattı 4. gün gömdük. *
o yüzden insan hiçbirşeyi ertelememeli. erkeğin teklifini beklemek niye?
iyiki teklif etmişim. keşke evet deseydin (bkz: selfless)
avrupa ve amerika'da gayet doğal bir eylemken türkiye'de tamamen abestir. bu farkın sebebi ise türk erkeklerindeki abazanlık ve sığ bakış açıları diyerek özetlenebilir.
aşık olmuş kızdır.artık sabrım kalmadı ben gideceğim onun ayağına tarzında.normaldir de.
tevkiftir o.
bir kızın tüm bilinenleri yıkıp,popüler tabirle ezber bozup,bir erkeğe flört teklif etmesidir.
--
şimdi çok eksi gelecek biliyorum ama ben bir kaç defa teklif aldım ve yanlış bir şey göremiyorum bu olayda... yani ilk olarak o hoşlanmıştır... ben fark etmemişimdir -ki genelde öyle oldu- kız gelir açılır. bu kadar...
--
edişit: bak ben dedim eksi yağacak diye.. takılın birader eksi butonu orda siz eksiliyorsunuz diye fikrimi ve gerçekleri değiştiremem...
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyorumuş)
tepki; kızın erkeğe ne teklif ettiğine göre değişiklik gösterebilir.
erkeğin bi taraflarının kalkması sonucu, mutlu sona ulaşılmasını zorlaştıran eylemdir.
şahane bir hadise olur. yerde içi para dolu cüzdan bulmuş kadar mutlu olunur.
hiç teklif eden bir kız olmadı ama cüzdan da bulmadım. ikisi de aynıdır herhalde.
ortaokul 2. sınıfta başıma gelmiştir. jurassic o zamanlar kravatı ceketi mendili üzerinde kendini derslerine vermiş bir inektir. bir gün sıra arkadaşıyla beraber bahçedenin diğer tarafındaki kantine gitmek için sınıfı terkeder. merdivenlerden inip kapıdan çıktığında bir kız önünü keser ve tüm okulun gözü önünde eline çiçekli dallı budaklı bir zarf tutuşturur. jurassic panikle zarfı yok etmeye çalışır ama iş işten geçmiştir..

abi kız mektupta döşedikçe döşemiş. aynı tenefüsün sonuna varmadan mektup zirilyon parçayı bulmuştu. mektubun akıbeti o oldu. ama kızı bir daha görmedim.
k: vercen mi?
e: ne diyosun sen sapık!?!

bu ölçüde olmadığı sürece, gayet normal ve herkesin yaşamış olabileceği bir fiildir...
ayrıca;

bir erkek ilişki kurma teklifinde bulunurken sadece teklif eder, ancak bir dişi teklif ederken onu görmelisiniz, o an sevdirir kendisini, ancak bu teklife cevabınızı etkileyecek bir sevgi değil...
karaktersiz kız modeli işidir. erkeği büyük bir dertten kurtarır. iyi ki varlar...
olağandır.
baktım ki erkekler doğru kızı seçemiyor o zaman kızlar teklif etsin dediğim durumdur. normaldir. olması gerekendir.
karşındakinin kafasında roman yazmaya sebebiyet verir. bu kadar adam var çevresinde vs neden ben? heleki adam uzaktaysa amaninnnn, yaz yaz bir hal olur. abi hatun değer veriyor işte karıştırmasana don lastiğine kadar.

(bkz: yapma bunu yapma bunu)