bugün

zalım taktiklerdir. arkadaşın biri bu yüzden kız geleceği zaman pastırma yiyordu. Nasıl bir çevrem var amına koyim anlamadım ki.
ben seni almam güzelim boşuna yorulma açık ve net olmayı gerektirir.
eğer kız boktan bir adamla uğraşıyorsa ona küçük spreyler sıkılınca gidicektir. görsel

oo hem kıza hem erkeğe gömdüm. tam bir objektif entry.
ona küçük siktirler çekerek başlaya bilirim sanırım.
sevgiliniz ise eğer sevmeniz yeterlidir.
konuyu evirip çevirip sekse getirin. ya da gay olduğunuzu söyleyin.
başka bir kız değildir, asla. başka kız o kızın ancak hırsını artırır, daha da üstünüze gelir. en güzel yöntem kıza aşırı ilgi göstermek, sensiz ben bir hiçim mesajı vermek ve attığı her adımı soracak kadar kıskanmaktır. üç vakte kadar ayakları götüne vura vura kaçar, tecrübeyle sabit.
Baska bir kizla kiskandirmaya calismak. Bir anda sogumaya sebeptir. Bu kadar ilkel dusunen bir erkegi zaten kimse istemez.
Bak ne diycem iyi kızsın , temiz kalplisin. Uzak dur benden benim daha kendime faydam yok sana zarar veririm anca tarzı cümlelerin duyulması muhtemeldir bence.
Hoşlanmadığınız, konuşmak istemediğiniz kızın kalbini kırmadan başınızdan savma taktiğini veriyorum arkadaşlar. Not alın!

Öncelikle hiçbir şey belli etmeyin. Efendi gibi ilk günlerde konuşmaya devam edin.
ilerleyen günlerde mesajlarına geç cevap verin ve bazen görüldü atıp cevap vermeyin.
Çok değil 2 3 içinde sizden jet hızıyla soğur ve başka bir lavuğa yönelir.
Bu yapılana katlanabilen bir kızı henüz gözlerim görmedi.

Yine de mesaj atmaya devam ederse o kızla evlenin beyler hshshs..
ilgilenin, konuşmaya çalışın, övgüde bulunun. Bende işe yarıyor.
Üst üste birkaç kez “sen kilo mu aldın?”, “sen kilo almışsın yahu” seklinde sernezişte bulunun kendisine.
Gerçek bi erkekseniz, senden pek de haz etmedim, konuşmayı kesmek istiyorum iznin olursa, diyin, kızda sağlık olsun diyip yoluna bakar. 40 a varmış gitmiş adamlar hala laf eveliyor yav hayret bişi.
Şurada yazılanları ciddiye alan da varmış ilginç.
Kız ise hayatta kesmem savmam.

Hastayım.

Gitmek ayrılmak kendi kararıdır.