bugün

illallah getirten kıza uygulanacak hareketlerin bütünüdür. Mesela 1 aydır dişlerimi fırçalamıyorum.
Bende şimdi kalkıyordum.
siklememek..

- bugün blaaa bla blalala bbblalalaa
+ şarjım bitiyor sonra konuşsak ?
Ona sevdiğinizi söyleyin. Peşinden koşun.
(bkz: Ters psikoloji)
kız olsun erkek olsun karşıdaki arsızsa işe yaramayacak taktiklerdir.
-bana hallenme arzu, ben hamdiye yangınım.- denilebilir. (bkz: bu da bir çözüm yolu)
param yok deyin. hızla uzaklaşır.
git başımdan demek. Tamam odun olabilirim ama en azından dürüstüm.
Artık yoluma tek başıma devam etmeye karar verdim. Bundan sonra bi daha görüşmeyelim.
bugün git yarın gel.
Bi kızı takmamak onu başından savma taktığı değildir arkadaşlar. Güzel kızlarımızda takmadıkça daha çok kovalama isteği uyanır. Acımadan kovalarlar acımadan mesaj atarlar..
(bkz: bir erkeği baştan savma taktikleri)
seni seviyorum en azindan bende ise yaradi. kosarak kactilar. *
Kıskançlık yapmak sanırım bu konuda rakipsiz en net çözümdür.
ok. yazmak.
(bkz: meğer gülüp geçmişim)
Görüşmek istemiyorum diyip de bir daha yüzüne bakmaz, mesajlarına cevap vermezsiniz. Çok kolay.
belki sevişiriz erkeği için, hiç kullanılmayan taktiklerdir. ve yine hatun kişi çirkin ise değişik kullanılabilen taktikler, yeri gelir yalan söyleme eylemi yapıp yine de baştan savma taktikleridir. durumdan duruma göre değişen taktiklerdir hatun kişinin güzelliği ve çirkinliği sonucu uygulanabilen taktiklerdir, tabi burada savan kişininde tipi önemlidir, çirkinsen zaten durum değişir, tipin yerindeyse başka rüzgarlara savrulmak isteyebilirsin, ve yine hatun kişiyi çirkin olanı kırmamak adına yalan söylemek mecburiyetinde kalabilirsin, ya da birini seviyor olabilirsin, dürüstlük de önemli tabi, esasında bir ton şey yazılabilir buraya, ama burada esas olan taktikler belirtilmiştir.

not: hatun kişi çirkinde olsa kimse durup dururken yalan söylememelidir, gerek yoktur, 3 günlük dünya nihayetinde, incitmeden göndermek lazımdır. * *
Dengesiz davranin kendiliginden gider.
makyajına ne oldu senin'dir.
bu sac sana hic yakismamis derseniz kesin gider. ama iz birakip da gider.
param yok dediğinizde bir daha asla göremeyebilirsiniz.
kizi basindan savip kandirdigini sanan saf erkek taktikleridir.
net ol, fazla kafa yorma, git dersin gider ameke. giderse ekime, gitmezse si*ine kadardır.
işte ayrıldım deyin gider.