bugün

çok büyük bir risk. 7 sülalenize 41 fantezi yapabilecek bir kızla karşı karşıya kalabilirsiniz.
uçurumdan aşağı kendini atmakla eşdeğerdir.
Yakın arkadaşınızı kızdırmak için söylenen cümledir. Eğer bunu sevgilinize derseniz bu, ayrılmak istediğinizi gösterir.
kızın ruhsal yönü açısından çok kötü bir durumdur. psikolojik bunalıma girme ihtimali oldukça yüksek olmakla birlikte hap bile kullabilir.
iyiliğini istediği içinde olabilir.
(bkz: bir kıza yapılacak en büyük kötülük)
(bkz: uzun bir depresyon süreci)
(bkz: saç kestirme)
(bkz: giyim tarzını değiştirme)
fırsatı varken söylenmesi gereken söz. şimdi benim gibi kafanızı duvarlara vurursunuz. şişkoydun işte ulan.
çok kilolusun demedikten sonra sorun yok,herkes kilolu yer yüzeyinde,kilosuz insan mı olur lan?
bazı kızların şeyinde bile olmayacaktır.
kızın tüm kusurlarını hunharca yüze vuramsına neden olacak.
ayıboluyorama.
ebesine küfremekten kötüdür.
kilolu olduğunu yüzümüze uzun zamandır görmüyormuş da görünce çok şaşırmış tavrı takınarak " bu ne ya domuz gibi olmuşsun! " demektir.
büyük ihtimalle o kızla aranız kilolusun dediğinizden itibaren iyi olmayacaktır.
Eğer kız kendi ile barışık değil ise ki genelde değildir, bu çok tehlikeli birşeydir aman diyim.
gelmiş geçmiş bütün küfürleri yemeye sebep.
Kız umursamaz tavır sergiliyorsa biliniz ki yoktur öyle bir şey, kendisiyle çelişir. Özgüveni sarsan baba şeydir.
evet, ruh halini kötüye sürükler belki ama sonuçları ne olursa olsun uyardığı için iyilik yapmış kişidir.
O kız artık sizden nefret eder.
o kızın sizi sittin sene düşman bellemesine sebebiyet verir. o yüzden hep "ama sen böyle çok iyisin, aa onlar da yağ mı canım, sen gergedanlardakini görmüyor musun" filan gibi sözlerle ruhunu okşayın.
yok bir de ben kendimle barışığım tipleri var ki ona denk gelirseniz aslında arkanıza bakmadan kaçın diycem ancak illa ki "elime löp löp et, pıt pıt yağ gelsin" iyorsanız "balık etlisin sen, canım benim, orkinosum benim " diye sevin. pek hoşlarına gidiyor.
boynunuzun 4 yerden kırılıp tıp litaretürüne girmek için yapılmış bir harekettir.
kızın üzülmesine sebep olur. ancak bu üzülme yerini hırsa bırakırsa kızı bir kaç ay sonra karşınızda incecik bulabilirsiniz. kadınların sağı solu belli olmaz.
Kilolu bir kiza, "zayifsin" ya da "normalsin" demekten kat kat iyidir. Kozmetik kaygilardan once sagligi icin. Yalniz Kendi kisisel gozlemim, kizlarin kilosu arttikca kendilerini daha zayif gormeye basliyorlar; bu da goz onune alinmasi gereken psikoloji.
zayıf ve zayıf olduğuna emin olan bir kıza söylendiğinde, kızın hoşuna gittiği tarafımca yapılmış gözlemlerle kanıtlanmıştır. diğerleri için; küfür etkisi yaratır.
Bir kıza fiziğin güzelmiş derseniz , anlık bir mutluluk yaşar sonra iltifat ettiğinizi bile hatırlamaz.Ama eğer o kıza ''kilolusun/kilo almışsın '' derseniz bunu hayatı boyunca asla unutmaz,diyeceklerim bu kadar.
güncel Önemli Başlıklar