bugün

4s kuralından haberdar olmayan erkeklerin yapacağı eylem. arkadaşım bu dünyada kızları sevmek ve onlara değer vermek mallıktır. kendine gel.
evet ben çok alçak bi adammışım.
bunun tersi de doğru olduğundandır galiba aynı değeri görmedim!
Kız yada erkek bir insana değer vermek alçalmak demek değildir. Asıl değer vermemek alçalmaktır. Bu alçaklığı yapan da karşı taraftır. insan kendinde çok da fazla kabahat aramamalıdır. 3. şahıslar hakkında da saçma sapan genellemeler yapmamalıdır.
verdiği değer göte kaçmış erkek söylemi. alçalmaya meyilli bünyeler de olur böyle şeyler, sıkıntı yaratmayınız.
değer vereceğin kızı iyi bilirsen problem olmayacak alçalmadır. öyle kızlar vardır ki uğruna alçalmaya bile değer.
aşk uğrunda her yol mübahtır.
- hocam bir kıza değer vermek alçaklıktır, evet evet alçaklık yani bunun başka bir açıklaması yok.
+ evladım seviyen gereği normal karşılıyorum, bir büyüğün olarak seni bilinçlendireyim ki yerlerde sürünen insanlar zirve nedir bilemezler, alçaklıktan kastın bu olsagerek evladım, sorun değil tecrübeyle sabit şekilde aşacaksındır, umuyorum yani.
- ne demek istediniz hocam?
+ havalar diyorum, bayağı açtı bu ara...
Bu başlığın ilk entrysi silinecek muhtemelen o yüzden yazayım başlığı açan yazarın adı aratmaz

Ayrıca şunu da sormak istiyorum, babanızın alçaklık düzeyi neydi ki siz doğabildiniz?

Yok mu işiniz gece gece allah aşkınıza, gidin faydalı işlerle uğraşın.

Tanım: Kızlara değer vermeyi alçalmak olarak gören yazar zırvası.
şöyle bi bakış açısı da olabilir: babalarınız da annelerinize değer veriyo di mi?
(bkz: hadi buyur)
yok hayır sövmek istemiyorum da o nedenle.
kıza değer ver değerli olduğu için değil senin gönlünde taht kurduğu için.
karsındakine deger vermenin kendine deger vermekten gectigini bilemeyen yazar soylemine örnek bir başlık.
erkeklerin yanında bir kıza değer verilmez. bir kızın için?.. gibisinden laflar edip, kızın- kızların yanında naber kızlar? senin burcun neydi? yükselenini biliyor musun? gibisinden kızlarla konuşmak için kızların ilgisini çekecek konular açan, kızlara yavşayanların ortaya çıkıp konuşmalarıdır. var böyleleri.
(#10098460) başlık icin...
tam aksine yükselmektir.
verilen değer seni satın almaya kalkıyorsa işte o zaman dur diyeceksin. doğru insana verilen değer mükemmel birşeydir bence.onun için bırak değeri can bile verilir.
Sen alçalma güzel kardeşim, mümkünse ekzosferde kal.
kadından cinselliği çıkar sana vaadedebileceği neyi kalır? kavgada seni mi koruyacak yada seni sahiplenecek mi? statüsüyle seni yükseltecek mi? evet sen ilişkinin erkeği olarak tüm bunları yapacaksın ama o ne yapacak. önünde yatıp bacaklarını açmaktan başka sana ne vaadediyor?
Bir kadın sadakatini kendisine en az ihtiyaç duyan erkeğe verir arkadaşlar.
Karşılıksız değer verecek kadar alçalmak desek daha doğru olur diye düşünüyorum.

En basit haliyle bile çıkar ilişkisine dayalı bir ilişki içindeyseniz dahi, siz değer vermeseniz bile ya sizdeki değerin farkındadır ve bunu kullanıyordur ya da dümdüz siz değer veriyorsunuzdur. Sonuç olarak size girdisi çıktısı olan bir durum. Miktarı size kalmış.
sevdiğim insana canımdan bile çok değer veririm.
Kuşkusuz birkaçına vermek gerekir.
bir kıza değer verecek kadar alçalmak başlığını açarak insanların daha ne kadar alçalabileceğini görmüş olduk. ayrıca kız ya da erkek fark etmez bir insan bir insana değer verdiği zaman alçalmış olmaz. aksine onun ne kadar yüce gönüllü birisi olduğunu gösterir.
ben, iyi yanından bakıyorum.

yeterince alçalırsanız artık kaybedeceğiniz bir şey, düşeceğiniz bir yer kalmaz.

not: duygusal ilişkiler ve seks zararlıdır. kaçının.