bugün

Çünkü ben buradayım bana bakın demek için açar. Bakınca da niye baktınız diyorlar. Açmayın o zaman kardeşim.
tabikide dikkat çekmek için.
(bkz: ramazanda erkekler) eminim yeter
meme karşı cins bireyi çekecek bir organdır, bu yüzden açılması normaldir. bir insanın çiftleşesi gelebilir, yadırganmamalıdır.
balkon konuşmasına hazırlanıyor olabilir.
Memeleri güzel olduğu için.
memeler göze hoş geldiği için. meme güzeldir. ufku açar.
şimdi kadınları okutuyorlar, düştü tavuk çakalın eline, tavuk çakalın eline düşerse ne olur? çakal onu yer.
dana kadar kızları veriyorsunuz liseye, aklınız mı gitti, yoksa ruhunuz mu gitti. diplomayı al gel de namusun ne olursa olsun.

millet lise, üniversite bilmem ne bilme ne..kapının önünde medrese varken sen oğlunu kızını ta amerika’ya gönderiyorsun, hiç utanmıyor musun, nedir zorun? şeytanlık var sende.

" bir kimse kadınlar açık gezse ne olur?" demiş olsa o adam mürted olur.
para için kızlarını mektebe yolluyorlar, deseler ki sana bütün dünyanın reisliğini vereceğiz, kimse karışmayacak, kızın şu dairede bir dakikacık çalışsın, vallahi billahi tallahi yapmam bunu, peki sen neden nur gibi kızını eşkıyaların eline bırakıyorsun? birde bununla iftihar ediyorsun.

Kaynak:https://mustafaozsimsekle...azretleri-ks-sozleri.html
Sicaktandir sizin kalbiniz fesat(!). Doğruyu söyleyince kızıyorlar.
Doğanın kanunu bu olduğu için.
Bu konuda gerçekten tüm iyi niyetimle bir şeyler karalamak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da sütyeni ile dolasan bir genç kız gördüm. Çok tuhafıma gitti. Bakmamak mümkün değil, baktım 2-3 saniye ardından bakışımı geri kaçırdım çünkü utandım.

Sonra düşündüm ben bakarken utanıyorum o bu bakışlardan nasıl rahatsız olmuyor veya utanmıyor?

Bu bana göre medeniyet değil. Sevgililerimin etek giymesine karışmam, modern bir insanımdır.

Ardından düşündüm benim pantolonumun arkası eğilirken biraz açılsa utanıyorum. Çekiştiriyorum kimse görmesin diye.

Tuhaf şeyler.
Aslında şunu sormak ister;
‘Memişlerim çok tatlı ve güzel. Siz de katılıyor musunuz?’
Etraftaki erkekler de bakarak ona katıldıklarını beyan ederler.
Sıcaktan
Canı istediginden
Bana ne.
Bunu bir oyun gibi düşünebilirsiniz. memesine ne kadar bakılırsa o kadar bonus toplamış olur. "trinkkk" diye bir ses gelir... Böylelikle daha yüksek bir motivasyon ile gününü tamamlar.
aklı başında bir kız ise, vurduruyordur.
psikolojisi bozuk bir kız ise, ilgi çekmek için açıyordur, yaklaştı mı kaçar bu tipler.
ya da erkek psikolojisi hakkında en ufak fikri olmayan mukallit embesil kızdır.
seks objesi olduğunu kabullenmiştir.
Bazı dekolteler gerçekten güzel ve seksi duruyor, kendimizi de rahat hissediyorsak açıyoruz. Basit aslında. Canımız öyle istiyor yani.