bugün

dediği dedik kızdır, bu lafının arkasına saklanarak her istediğini yaptırır.
haklı mıdır? tartışılır.
en az iki kez evlenir o. iyi kotu evlendikten sonra bir kere evliyiz tamam mi, bir kere anne olucam tamam mi, bir kere tatile cikiyoruz tamam mi, bir kere dunyaya geldik tamam mi diye diye adama illallah ettir (musluman adama tabi). Sonra adam bosanmaya giderken bile bir kere bosaniyoruz tamam mi demeye devam eder ve yeni kurban arayisina girer.
ulan biz her sabah evlenip mi evden çıkıyoruz? biz de bi kere evleniyoruz. lakin para yok amk anla işte. ne yapayım götümü mü satayım sen düğünde masadaki peçetenin rengini değişik istedin diye 500 lira fazladan vericem diye.

ulan bi kere evleniyon da benle evleniyon işte, mal bu.
iki kere evlense de istekleri aynen devam ediyor. kendimden biliyorum.
her hareketinde her yaptığında sonuna kadar haklı olan kızdır. son yıllarda eli birkaç bincik aylık para gören eski varoş yeni orta sınıf kezban hemcinslerim düğün yapmayacağım çok modernim o parayla gezeceğiz gibi kelamlar etmeye başladılar. kuzum şaşalı düğün yapmaya modern bir düğün yapmaya paramız yok deseniz daha dürüst olursunuz. e burdaki bazı tahsildaroğlu kılıklı arkadaşlar gibi evlenip burada sözlük erkeği kovalamayacağıma göre muhtemelen bir kere evlenmek isteyeceğimdir ve düğünümü de oldukça lüks olmasını isterim. kusura bakmayın ama sizin 30 binlik 40 binlik roman havası tarzında düğünlerinizden iğreniyorum. bir kere evleneceğime göre de her şey mükemmel ve lüks olmalı.
atalarımız bu işin içinden şöyle çıkmışlar: allah herkesin gönlüne göre versin. kim ne istiyorsa, hemde neyi istiyorsa.

imkanlarım hayallerine uymadıysa, kader utansın demem. kendi kendime de kahr da etmem. nasip değilmiş der çekilirim kenara. yalvarmam kimseye. eyvallah etmem. daha fazla ateşler bu beni, kamçılar, gayret eder çalışır didinir uğraş veririm. ümit eder dua ederim daha çok. hep allahtan beklerim beklediğimi. kullara müdana etmem. illa ki o olsun demedim, dedirtmesin de rabbim.

hep sabırla hayırlısını isterim. sadece evlilikte değil her konuda. hırs, insana mutluluk kazandırmaz, huzur vermez.
"Bir kere evleniyorum tamam miiiigg" diyerek size her turlu seyi pahali sey kaliteli olur adina kakalayan kizdir. Aldigi gereksiz sacma sapan seylerin hic birini kullanmaz. Bide ay ne gerek varmis almasaymisiz keske der. Bir kere evleniyorum dugun burda olsun bir kere evleniyorum her seyin en iyisi olsun. Adam her gun evleniyor sanki.
Yeşilçam yüzünden amk. Ferdi, müslüm, Orhan, ümit besen. Asıp durdular gelinliği duvara. idealize ettiler. Kizlar da şimdi illa gelinlik isterim şunu isterim bunu isterim.

Ben gayet zengin yakışıklı dul ve tek basina yaşayan bir bey olarak bu durumu defalarca eleştirdim.
Hepsinden olacak tamam mi kizidir. Ilk defa evleniyorum ben. Ankastre en iyisi, koltuk takimi en iyisi bir kere evleniyorum ben taaam mi. Iyyy o ne eve sokmam ben onu bi kere evleniyorum ben taaam mi.

Biz erkekler cunku ilk degil 4.yu aldigimiz icin.....
Millet artilanan başliklara benzer başliklarada ilk entry atar olmuş.
Yavşayain mk yavşayin.
Kızlarımız.
Böyle yaparsan ikinciyide görürsün denilebilir.
Elinde olsa düğüne çıplak gider nede olsa bir kere evleniyor ya haspam. Acil iyice açıl. Herşeyin göster. O kuafördende Çıkma.
gelir düzeyiniz bir düğün yapmaya müsait değilse o işlere hiç kalkışmayın. o da eksik olsun. kimse sizinle roman havası oynamak zorunda değil.
görsel
3 ay sonra tırnağım kırıldı diyerek boşanma davası acar. Ettiğiniz masrafla kalırsınız. Sizi seven insan çok şaşalı şeyler istemez. Vurun tekmeyi gitsin kezban.
türk erkeğine müstehak tır.

tencere kapak gibi düşünsün herkes. öyle her bulduğu kızla çıkmaya çalışan erkekler elbette hayatını mutlu edecemeyecek kızlarla evlenir. oh olsun. yıllarca beklemeniz lazım size uygun kızı bulabilmek için. ya da hiç evlenmeyin, inanın daha mutlu olursunuz. ama anadolu kültürü ile yetişmiş erkekler hemen atlar evliliğe.bu yüzden şikayet etme hakkı da yok kimsenin.
En sonunda erkeği evlenmiyorum a..k bekarlık sultanlıktır dedirtecek kızdır.
Kendi bir sürü kızla cinsel birliktelikte bulunup bakire kız istiyorum erkeği gibidir.
Sanki biz yüz kere evleniyoruz ne tripleniyosun dedirtir. Hemcinsi olarak bıyıklarını yolmak istedigim kızdır.

Edit: bıyıklıların ağırına gitti sanırım ehe.
Bıyıklı naber denilip kacilmalidır.
acun ılıcalı'nın dehası doğrultusunda icat edilen yeni nesil evlilik programındaki kızdır.
Gerekli gereksiz her şeyi ister. Evliliğin ilk birkaç senesini borç batağında geçirmenize sebep olur.
aslında tam olarak ''bir kere evleniyorum tamam mı, ocağına istediğim gibi incir ağacını dikerim'' demek istemektedir.
o zaman siktirgit evlilik parasını getir şeklinde cevap verilmesi gereken kızdır. islam'da böyle bi evlilik anlayışı da yok. bi imam, bi nikah, bi aile ve dostlar arası yemek bitti gitti.

bu nedir la böyle? yok takı merasimi, yok gelinlik, yok gelin başı, yok yarrak, yok kürek. adama sorsan müslümanım der, kafir bok yese, o da kaşık alıp -hani nerede o bok- der.

bu acun'a, merkez medyaya felan da ciddi neşter gerek. bunlar gençliği ve toplumu bozmaya başladılar iyice. zivanadan çıktılar. bunların o sikimsonik yarışmaları yüzünden oradaki her boku gerçek sanan insanlar türedi.

bi kere evleniyomuş kıçımın kenarı. oldu düğün masrafları için karı kılığına girip e-5'e mi çıksın adam ? parası ve durumu yoksa, ne yapabilir senin kaprislerin uğruna?
adamın ocağına gacırt diye tüy dikecek tippte bir kızdır.

o bi kere evlenir,sen de hayatın boyunca ödersin.