bugün

Gelin başı muhabbeti var 10 bin lira fiyat çeken var o işe ...

Benim öyle bi tongaya basmam artık düşünülemez de, bizim genç yegenlerden birinin başına böyle bi kız geldi - yeğene kızı
Biraktırdım. En kısa zamanda çıkış verdirttim.

Yeğen bana hala -abi büyük yanlış yapıyodum, sağol varol -der.

Teyzem de -oğlumun mutluluğunu engelledin o zaman -diye hala bana kızar.

Bense hala doğru yaptığımı düşünüyorum.
bir kez tökezleseniz ömrünüzün sonuna kadar ağzınıza sıçacak kızdır. uzak durun.
Boşanınca da bir kere boşanıyorum tamam mı, neyin varsa hepsi benimdir der..
böyle bir sevgilim var. kendisine usülen evlenmekten korkuyorum dedim. ayrılmak istediğini söyledi vay emenike.
Akrabam 100,000 TL borç yaptı. Girmeyin bu işlere.
Lüzumsuz ne varsa isteyip olmayınca trip atıp karşısındakine dünyayı dar edecek, yine de el üstünde tutulacak, anlayışsız, şımarık, dünya görüşü beylikdüzü kadar olan kızdır.
Düğün alışverişi adı altında on binlerce liralık kıyafet alışverişi yapan kızdır.
görsel
Al işte değişiklik yapayım derken böyle olur durum. Klasik bir düğün yapın yeter.
Herşeyin en iyisini ister ama sen en iyisimisin ki herşeyin en iyisini istiyorsun? diyemezsiniz. Ayrıca (Bir kere evlenmedi)
doğru insanla evlenilirse milyon kez ölmeye razı oldğum insandır.
Bi kere evleniyorum diye diye bi kere ölene kadar milyon kez öldürür.
artık bir kere evleniyorum dönemi eskilerde kaldı, günümüzde ilk evlilikler genellikle mutluluğa giden son birliktelik olan ikinci evlilik için basamak oluyor, tecrübe oluyor.
evine gelen misafirlere salatalık kabuğundan çiçekler yapar falan filan işte.
Ulan bunlarla evlenen erkekler ne biçim adamlar lan? Karaktersiz şerefsizler sizin gibi cıvık adamlar yüzünden bizim gibi delikanlı adamlara layık olan kızları da bozuyorsunuz. Ulan bir düğün 50 60 milyar olur mu şaka mısınız. Böyle kızlarla evlenen erkek sanmasın ki kız beni seviyor. O kız paraya aşık. hayırlı olsun
Açık konuşacak olursam sevdiğine kavuşmak yerine atacağı havayı düşünüyordur öyle bir kız...Bana göre en değerli şey ne düğün ne de başka bir şey sevdiğiyle birlikte olmaktır.
iki üç kez daha evlenecektir.
Whatsapp instagram durumuna falan 1 ay düğün fotoğraflarını atıp yine evlendikten sonra her sabah (bkz: aşkla kahvaltı) (bkz: aşkla gezmeler) tarzında fotoğraflar atar, persembesi kutsaldır.
kaç kere evleniliyor amk.düğün masrafı yapamayacak biriyse zaten durumunu halini bilip kadınlara bok atmak yerine evlilik hakkında hiç laf etmesin bence.
icindeki kezbana bahane arayan kizdir.

Ama boyle yapmasi iyi bir sey, kezbanligi farketmeyi kolaylastirir.
sanki millet 50 kez evleniyor.bakin arkadaşlar evlenilecek kız sürekli bişey isteyip durursa o evlilikten hayır gelmez.eger kız gerçekten seviyorsa olmasa da olur kafasında olur.
Çok masrafli kizdir.
Ocaginiza incir agaci dikecek kizdir.
Yol yakinken vaz geç bi eskorta git istersen.
her hafta en az 4 fotograf icerigi #tbt #enguzelgunum #gelin #gelinlik #gelincicegim #aşk #love #kociskom #12.34.5678 #sonsuzum
saç paraları saç saaç diyerekten. erkek tarafinin canina okunmamasi gerekmektedir. suyunuda cikarmamali.
gösteriş budalasıdır. bir insanla ömrü boyunca hayatını birleştirip onunla saadet içersinde yaşamayı arzulamaktan ziyade instagrama atacağı fotoğraflarla eşi dostu kıskandırmayı hayal eder. yazık.
Ben bakireyim 5 yıldızlı otelin havuz başında 400 kişilik yemekli düğün yapamayacak adam evlenmeyi düşünmesin. Bunu dedi bana hatunun bitanesi. Elbette düşünmedim evlenmeyi. Salaklık bir yere kadar.