bugün

(bkz: onlar yanlış biliyor)
doğrudur. aldığınız çantayı, yaptırdığınız saçı, yada aynı model bi ayakkabıyı bi erkekte göremezsiniz. nerden mi biliyorum, çünkü ben bi bayan kişisiyim. *
Aynı kulvarda giden her türün olduğu gibi .Erkekler ne kadar erkek dayanışması var dese de aynı kızdan hoşlanılıyorsa rakibinin gözünü oyar .Kadınlarda da aynı .Kendini bilenler hariç tabi.
kadın kadının kurdudur lafını akıllara getirir.

esasen çok da şaşmamak gerekir. elektrikte bile artı artıyı eksi eksiyi iter. doğanın kanunu bu.
kesinlikle katılıyorum,kadın kadının kurdudur.
erkeğine giden yolda önüne çıkan ikiz dağlar ve sulu ovaları aşması için yapması gereken şeyler hem cins duşmanlarını yenmesi gerekir.
kadınların hemcinslerini çok kıskanması durumuyla ilişkilidir.
erkek bilir ki eğer bir kadını kendine düşman olarak görürse, ölümlerden ölüm beğensin. kadın o kıvrımlı vücut ve beyin hatlarıyla canına okur. bu yüzden yine erkek aradan çekilir ve kadını kadına düşman eder.
iki kadının sarılması boksörlerin el sıkışması gibidir.*
kadınların birbirini çekememe gerçeğini pekiştiren cümledir.
kıskançlık, iki yüzlülük , fesatlık. kadın kadının kurdu olduğu yüzde yüz gerçek.
(bkz: klasik erkek yalanları).
bu sözü söyleyen atamızın erkek olduğu kesin de, inanan kadınların varlığı şaşırtıcı.
kesinlikle doğrudur.ama erkeler de melek değildir.
diğer kadın genelde rakip takımdır.
Tespit doğru olsa da , bazı hatun kişiler halen asıl düşman edinmediklerinden erkekleri potansiyel olarak en büyük düşman olarak görürler.
Aşık olduğu adamı belki de kocasını elinden alacak yine bir kadındır.
Bu yüzden 20-40 yaş arası kadınlar birbirini pek sevmez.
doğrudur. Kadın, erkeğe nazaran hemcinsini daha iyi tanıdığı için yumuşak karnı nerededir iyi bilir. Nereden ısırırsa yaralayacağını, nereden ısırırsa öldüreceğini iyi bilir.
Üniversite ve stajda birçok örneğine şahit olduğum ve haklı bulduğum önermedir efendim. Bakmayın siz onların birbirleriyle iyi geçindiklerine. Gerçi bunun erkeği kadını da yok şimdi. insan dedikodu yapmayı seven, birinin arkasından kuyu kazan, yüzüne gülüp arkasından konuşan, kıskanç bir varlıktır. Dedikodu yapmam hiç kimseyi kıskanmam diyen yalan söyler. Kıskançlık herkeste az da olsa vardır.
doğru. iş hayatında da öyle. Kadın müdür en çok kadın çalışanlarına zulmeder.
görsel
Defalarca şahit olunan gerçek. O yüzden çevremde bir elin parmakları kadar ancak samimi kadın arkadaşım var veya yok. Zaten bir bakışta anlıyorum hal, hareket ve mimiklerinden ne kadar kıskanç ve haset olduklarını..
Geri zekali erkekler tarafından fitne fesat çıkarmak için ortaya atılmış bir aneliz. Bugüne kadar hep kadınlar dostum oldu hep de kadınlardan destek gördüm çoğu kişi de böyledir.
Düşmanlarımı kadın veya erkek diye ayırmam. Eskiden kadınlara karşı pozitif ayrımcılık yapıyordum. Ama artık nö.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar