Buna değer olması. Değeceğini hissettirmesi.
Ben bu kızı severim.
Nope.
Sikerim?
Nope.
Severek siksem?
Nope.
Boşversem?
Yeap.
aşk hormonların bir ilizyonudur ve geçicidir. bunun farkında olan bir kimse ancak böyle düşünür.
konu şu ki; evlilik öyle liseli ergen gibi atlanacak bir konu değil. ciddi bir mesele. kadın uğruna çabalamak değilde, hayat geçerken beraber mucadele edebileceğiniz bir insan olmalı. yalnız yaşlanmak akıl kârı değil bilader. gelmişsin 30 yaşına senin yaşıtların akşamları okuldan alıyor çocuklarını. sen hala yok kadin için çabalamak bilmem ne??@^#^
(bkz: yüksek libido)
Yokluk. başka hiç bi aciklamasi yok.
Tabiki gözleri...

Üstat Nihal Atsız çok güzel ifade etmiş;

"Gözler ki birer parçasıdır sende ilahın,
Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!"

Eksileyen gerizekalıların derdi neydi ki acep?
içindeki kelebekler yeterlidir.
Bende yok. Sizi bilmem.
--spoiler--
yalnız yaşlanmak akıl kârı değil bilader. gelmişsin 30 yaşına senin yaşıtların akşamları okuldan alıyor çocuklarını.
--spoiler--

1-yalnız yaşlanmak nede akıl kârı değil bilader.
2- gelmişsin 30 yaşına senin yaşıtların akşamları okuldan alıyor çocuklarını. onlar çocuk yetiştirmeyi seviyor olabilir. ben sevmiyorum mesala. sorun mu bu yani nedir anlamadım herkes çocuk yetiştirmek zorunda mı?
Ya peşinden koşulan olursun ya peşinden koşarsın bu kadar basit. Bazı erkeklerin karılar çok peşinden koşarlar her türlü tavizi verirler. Bazı erkeklere de kendilerini çok ağırdan satarlar peşinden koşturur sömürürler bu kadar basit.
onunda senin uğrunda çabalıyor olması. çabalamıyor ise zaten dünyanın en güzel kadını da olsa değmez.
sikerler öyle motivasyonu hahaha bir kadın için çabalamak ne lan puhahaha hiç güleceğim yoktur gidin yatın olum saat kaç oldu amk.
Şüphesiz ki çoğu insan için bir çift memedir.