bugün

ilgi durumundan anlaşılır. Soğuksa ya da laf sokmaya çabalıyorsa belli ki benden haz etmiyordur. Benimle hiç konuşmuyorsa aynı durum geçerlidir.
ben hıc anlayamam ama eşim anlıyor devamlı bu kadın sanamı bakıyor su sendenmı hoslanıyor dıyor duruyor .
Hep ilk mesajı sizin atmaniz
Görüşme esnasinda konuyu hep sizin acmaniz,sohbeti devam ettirmeye yönelik hamle yapmaması.
görsel
Sizi görünce şöyle yapıyorsa evlenme teklifi edebilirsiniz.
Gözüne bakarak konuşmadığı zaman.
Gözlerini dikip baktığında. Seni tanımıyorum bile. Gözünü ayırmadan Bana bakmasan varlığından haberim bile olmayacak. Tanımadığın bir erkeğe ne diye uzun uzun bakıyorsun? Hayır bir de sinirli ve bıkkın bir şekilde karşılık verince 10 saniyede suratını çeviriyor. Kötü de olsa Bir şey söyleyeceksen gel söyle de bitsin bu can sıkıcı durum.

Aranızda bunu yapan birileri varsa lütfen yapmasın. insanları bakışlarınızla rahatsız etmeye hakkınız yok.
asık surat, belirli aralıklarla üfff cekmeler, mesajını görüp geç cevap vermeler, bir şeyler anlattıktan sonra konu hakkında sadece hmm demeler, görüşmek istediğin de sürekli bir şeyleri bahane etmeler gibi alametlerdir.
elektrik kesilir, karanlıkta kalınır, çıkış bulunamaz.
Bu ihtimal aklınıza düşmüşse kesinlikle hoşlanmıyordur. Sorun onda değil, sizde. Alışmanız lazım ama asla alışamayacasiniz. Her defasında ilk kez gibi canınız yanacak.
sizden başka insanlarla da konuşuyorsa hoşlanmıyordur. eğer hoşlanıyorsa konuşmaz zaten.
degüstasyona gelmemesinden anlasilabilecek durum.
bakışlarından.

görsel
''noldu ya foton gitti? ''
ortalama bir insan bir kadının kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlar. öyle alim olmaya gerek yok. diyaloğa girmeye çalışmıyorsa, ilgilenmiyorsa hoşlanmıyordur.
Yanında rahatsa hoşlanmıyodur.
Ama kasılıp gereksiz hareketler yapıyorsa hoşlanıyodur.
Aniden muhabbeti kesmesinden.

Çokta şaapmamak lazım*
Malesef anlayamayız. Hepsi ölüp bitiyor bizim için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar