bugün

yavrum senin annen latin mi? eğer anlayabilirse aradaki latinden anlayacaktır anlamadıysa zaten boşverin gitsin.
"oyy yesinler o popişi" şeklinde söylenebilecek cümle.
Gluteus maximus genetiğin gerçekten başarılı.
Eski işyerimde bir arkadaşımın enstantanesinin örnek teşkil ettiği durum:

Arkadaş kadınların güzelliklerini değerlendirirken iki puan üzerinden değerlendirdiğini söyledi. Yüzü güzelmi 1 puan, götü güzel mi 1 puan, toplam 2. Sonra yanındaki kıza döndü, az geriye yürüyüp kızın arkasına doğru bakarak "Senin de 1 puan garanti." Dedi. Samimiyeti daha az olan birisi için riskli ama görünce hatırlayıp paylaşmak istedim.
görsel

şu bardak senin fiziğini ne kadarda yansıtıyor. der ve çaydam bi yudum daha alırsınız.
götüne methiyeler dizilmesi hic bir kadini incitmez.
tam tersi hosuna bile gider.
Elin buz gibi gotün karpuz gibi.
Bu kepazeliktir, aymazlıktır, hayasızlıktır, hicap duyulasıdır.

Söylenmemesi evla olanıdır.
Bir kadın bundan zevk duyar sadece söyleyen kişinin önemi var tabi, yavrum 40 yıllık geo hocasıyım böyle simetri görmedim, derim.
aaaa bu benim uzmanlık alanım. poposu güzel yazarlar mesaj atsın.
Eger sokaktan gecen biriyse tabi ki hosuna gitmez, samimi arkadasin, sevgilin, flortun olur hosuna gider tabii :d.
görsel
Bir keresinde Şu şekilde yazılı ifade edilmişti.
görsel
Incinmemiştim ama domalmamıştım da
40 yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim demek patavatsızlık olabilir ama yine de denemekte fayda var.
güzel bir götünüz var farkında mısınız ?
şeklinde değildir.
Daaammnn gurrlll, u have curvessss.
20 cm alabilirsin tatlım demeniz yeterlidir.
" incitmeden götün çok güzel hayatım " diyerek.
Şöyle bir bakıyorum hiç temas yok büyük bir işi başarmışsın.
Temas yok anladın hani yanaklar birbirlerine temas etmiyor hatta uslu çocuk olursa camel toe bile görebilirsin.
Göte göt abanın aq.
(bkz: yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın)
bir kadını incitmeden götün çok güzel.
Taytı çıkra.
Hanımefendi merhaba, Öncelikle incinmeyin ama mabad-ı aliniz çok muazzam. En son böyle mabadı diyar-ı latin amariga'da cennifer lobez denen bir avrad-ı keferede görmüş idim. Velhasıl-ı kelam size ve mabad-ı alinize hörmetler eder, ikinize de sıhhatli ömürler dilerim efendim.
Ben bakmaya kıyamıyorken, sen üstüne oturmaya nasıl kıyabiliyorsun?
murat bardakçı nın kim kardasian ın ardı için yaptığı betimlemeyi kullanın kullandırın; küre i muazzama.