bugün

Habire sen çok zayıfsın demek bir insanı şişmanlatır. Daha çok yemek yemesi için cesaret verirsiniz.
Yüzünün çöktüğünü söyleyin, zayıflığın kendisine hiç yakışmadığını söyleyin sürekli.

(bkz: swh)
Her gün Gece yatmadan büyük kase sütlü cicibebe yesin.
onbeş gün yanıma çırak verin, her boy ve vücut yapısındaki adamı şekle sokarım..

kendim çok mu yerim? alakası yok.. bu g.t göbek bağladıkça bir de motive olup, sebze çorbasına falan düşüp, kendimi de şekle sokarım..
Her sabah ve akşam yer fıstığı, tahin ve bal. Bunları blenderdan geçirin yiyin 1 ayda 5 kilo garantidir.
Başlıktaki bira hariç hepsini çok ama çok denedim be sözlük.ahhh ahhh. O dönem polis sınavına hazırlanıyordum. Boy pos herşey tamam kilo yok . 47 kilodan elendim. Öbür yıl işte o bira harici cici bebeden çikolataya balık yağı envayi çeşit vitamin hepsini deneyip tekrar tekrar girdim ama sonuç nafile. Canım 47 kilo;( .
Tüm sağlık kontrolünden geçtim ve doktor bünye meselesi çok hızlı yakıyor vücudun demişti. Vitamin ilaçlarıni endokrin vermişti. Sağlığım sihhatim yerinde.
47.. yarım kadar bile değil.. acaba hiper tiroidi gibi bir durum mu var, diye düşündüm..
tam da bundan bahsediyorum.. bence bir endokrine görünmekte fayda var..