bugün

Doğrularını savunurkenki hali.
Yenilse bile seksidir.
Derdinize yanın.
saçını kestirikten 10 gün sonra, 1 haftalık sakal ve 5 saatlik uykuyla geçirilmiş gecenin ardından ki sabahın 10:32 saati civarı.
evin içinde giydiği şort ve eski tshirtle saç baş dağınık halde evde takıldığı zamandır. nereden mi biliyorum kendimden.
görsel
Zengin olduğu andır.
olaya sadece fiziki olarak bakıyorsanız değişkenlik göstermeyecek olan anlardır. ya yakışıklıdır ya değildir. ancak manevi yönünüz ağır basıyor seviyor ve seviliyorsanız yani bunları yapabilecek melekeleriniz var ise şekilcilikten sıyrılabilmiş iseniz size aşk ile baktığı her an en yakışıklı olduğu andır.

aynı şeyler kadınlar içinde geçerli seni seven kadın sadece gözlerine bakarak sevgisini hissettirebiliyorsa o an en güzel olduğu andır. balık etliymiş boyu kısaymış göğüsleri şöylemiş kalçası böyleymiş.. sonu yok bunların insan oğlu doyumsuzdur dünyanın en güzel kadını en yakışıklı erkeği ile birlikte ol doyumsuz isen fark etmez. adriana lima ve robert pattinson gibi insanların aldatıldığı dünyadan bahsediyoruz ehehe. hala daha yakışıklı bilmem ne..
Ansızın gelip sürpriz yaptığı andır.

(img:#1140060)
Osurduktan sonraki rahatladığı yüzüne vurduğu andır.
kendinden başka kimsenin görmediği andır lakin o saç dışarı çıkarken asla evde tek olduğun zaman ki gibi güzel olamaz, tek başına iken yataktan kalktığında bile aheng ile dans eden saçların dışarı çıkarken hepsi ayrı telden çalar.
yataktan kalkmış saçları, o pesten gelen sesi ve kısık bakışları.
(bkz: uu beybi)
Tabi ki de uykuluyken konuşmaya çalışıp konuşamadığı an.
Size aşkla baktığı andır.
benim için yataktan kalkıp, ayna karşısına geçtiğim andır. gözler tam açılmamış oluyor ya, öyle goruyom kendimi. daha da gün içinde aynaya bakmiyom zaten.
şimdi banyodan çıkmışın havluyu dolamışın beline vücudunda hala su taneleri var ve aynada alımlı alımlı bakıyorsun kendine. kesin bu haldir diye düşünüyorum zira ben pek bilmiyorum çünkü benim her anım sığır amk. nasıl bi çirkinim lan ben.
Zekasını gösterdiği an.