bugün

Merhametli olduğu andır.

Çocuklara merhametle bakarken, sevdiğine merhametle bakarken vs...
Gerçekten var mıydı lan böyle bir an?

Üzdünüz.
Sözlükteki kızların yukarıda yazdıkları entrylerini gördükten sonra kezban olduklarını anladikları an.
(#42143131) biri büyük sırrımızı çözmüş hanımlar, kaçın!
Bir kadın ağlarken, merhametiyle sarıp sarmaladığı an.
Gömleğinin kol düğmelerini iliklerkenki hali. Kollar kaslıysa tabi.
(bkz: dwayne johnson)
Aldığım iltifatlara göre:
* yataktan kalkıp giyinirken gömleğin kıvırıldığı an
* full konsantre bir işi yaparken
* hakkı yenilmiş birinin hakkını savunurken

Ama beyler bayanlar en ilginci dün gece yaşandı;

Elimde bebek vardı(arkadaşımın çocuğu), parti organizasyonundan sonra geldiler, servis yapan ukraynalı kız bence ideal erkek ... bey gibi olmalı, bebek severken bile seksi dedi.

Yani olay ne yaptığımızdan, nasıl giyindiğimizden çok duruşumuzda saklı. Kadın ufak detaylardan etkilenip, yaptığımız önemsiz hareketlere tutuluyor çünkü beyninde hayran.

Uzun ilişkilerin de sırrı bu kadın erkeğe hayran oldukça o ilişki sonsuzluğa gidiyor, ölümsüz oluyor.

Hayran bırakın beyler kendinize.
yatakta kadınının kulağına terbiyesiz sözler fısıldarken.
Sabahları omzunda havlu, elinde diş fırçası ayna karşısında olduğu andır.
kemerini tutup şak diye çıkardığı andır.
görsel
Az önce şahit olduğum durum galiba . Galiba değil kesinlikle şahit olduğum durum . Açık bir park alanında 20 -30 biskolata erkeği şınav cekiyorlardi, yaylalar yaylalar söylüyorlardı , böyle şınav çekerlerken ter damlaları akıyordu . o neydi öyle ya insafsızlar.
Zekasını gösterdiği an.
biraz ironi yapacak olursam;
baba olmaya hazırlandığı son 5 ay ile olduktan sonraki ilk senedir. zira kadınlar fiziksel olarak "algıladıkları" güzellik çizgisinden uzaklaştıktan sonra canım kocişim, bitanecik aşkım moduna geçiyorlar. çok sıklıkla çevremde gördüğüm hastalık bu. kocasına sosyal ortamda sempati içeren tek kelime etmeyenlerin kocalarına olan büyük aşkını gördüğüm yaklaşık 1,5 senelik süreçtir. kadın bu sürede kilolarını veremezse, zaman diliminin arttığı görülmüştür.
özdemir erdoğan.
Esnerken ağzını ebesinin amı gibi açtığı an.
partnerine en yakışıklı göründüğü andır.
spordan sonraki ilk 10 dakika.
pantolonda yarı kalkık belirgin olduğu andır.
şimdi banyodan çıkmışın havluyu dolamışın beline vücudunda hala su taneleri var ve aynada alımlı alımlı bakıyorsun kendine. kesin bu haldir diye düşünüyorum zira ben pek bilmiyorum çünkü benim her anım sığır amk. nasıl bi çirkinim lan ben.
görsel
Recep tayyip erdoğan.
gece 02.
duştan çıktıktan sonraki saçlar kurumadan önceki dakikalardır.
Size aşkla baktığı andır.
ağladığı an.