bugün

resti cekip, konuya kocaman bir nokta koyup ortami terkettigi andir. hele bu terkedis yuksek devirle yuksek hizda okkali bir pati vesilesiyle asfalta kaziniyorsa etkisi çarpı xxx olur.
görsel
Duştan yeni çıkmış, belinde havluyla omlet yaparken ki hali.

görsel
Konserve kutusunu lönk diye açtığı, ağır valizi gülümseyerek taşıdığı andır.
işte bu! Dedirtir.
Cüzdanını esirgemediği her an.
sanırım sadece uyandığı andır. tam kendinde olamadığından yavşağımsı hareketleri asgari seviyeye iniyor. Kendimden biliyorum.
Tras olurkendir.
Bir ise odaklanmis calisirkendir.
insan gucu gerektiren bir aktiviteyi yapmasini rica ettiginizde yuzunde bir siritisla yaptigindadir.
kucağına oturduğunuzda sizi arzuladığını belli ettiği o bakışları attığı an.
duştan çıktığı an. gerisi boş.
Erkek seksi olmaz ya. Erkek olduğum ve kadınlara ilgi duyduğum için de böyle bir düşüncede olabilirim tabii.
tavadaki yumurtaya ekmeği bandırırken çok seksi olurum.
Recep tayyip erdoğan.
Kol düğmelerini takarken.
Aşkını saklayamadığı.
Kemalistim dediği andır.
Gülümserken gözlerinin kısılması, kadınına hayran şekilde bakması , kendine güvenen bir adam olması. Ve tabiiki takım elbise içinde tebessüm eşliğinde kadını dansa kaldırdığı andır.
gözlerinizi birbirinizinkinden ayıramadığınız, ne yapsanız da olmaz bir kere bağlanmışsınızdır o güzel gözlerine bakmaya, o 10-15 saniye.. ne dediğini bile duymazsınız, bırakın onun dışında bişey düşünmeyi..
Kemalistim diyen erkekleri seksi bulanlara hasiktir dediği andır.
Diriliş ertugrul izlediği an !!!
Bir erkeğin en seksi olduğu andır.
duj'tan çıktığı an.
Recep Tayyip erdoğ'an' esprisi yapıldı mı???
british aksanıyla never dediği ana oyluyorum.

ahahahah.
abdest almak için paçalarını kıvırdığı an :d
işten dönünce yorgunluktan ve uykusuzluktan hafif kalınlaşmış ses tonuyla "evin erkeği geldii" diyerek eve girdiği andır.