bugün

aramızda cinsel bir tansiyon var ama ikimiz de bunu kelimelere dökmüyorsak yalnız kaldığımız zaman bana dokunmak veya yakınlaşmak için hiçbir hamle yapmaması. olanca çekiciliğiyle sakin kalıp beni delirttiği anlardır. bunu erkekler anlamadı ama rafine zevkleri olan hanımefendiler anladı.

erken gelen ekleme: mal gibi değil ama seksi bir şekilde dudağını ısırdığı an. yarabbelalemin...
Şaban donunu giydiği andır.
Içinizdeki ıslaklığa erişmeden evvel kendinden ek ıslaklık takviye ettiği o 2 saniyede attığı bakış anıdır.

görsel
Çömeldiği an.
yemek yaptığı andır.
Kadınını orgazmın zircesine ulaştırıp çığlık çığlığa inleyip bağırırken kadını kaslarını hareket ettiremeyeceği ana kadar becerdiği andır.
görsel
Sevdiğiniz erkeğin her halidir.
dakikalarca süren oral seksten kafalarını kaldırdıklarinda, kizaran dudaklarına ve kapkara sakallarına bulaşmış suyumun parıldadığını gördüğüm an.
Abdest alırken, sakallarımla su akıyor falan. O zamanlarda kendimi seksi hissediyorum.
Banyodan çıktığımda çok seksi oluyomusum. Ayna söyledi.
bi keresinde eski bi arkadaşım elimdeki damarları çok seksi bulduğunu söylemişti.
Harunun dırdırına haklısın aşkım dediği an..
Kanaatimce, Gamzelerimi saklamaya çalıştığım an.

En azından benim için böyle hissettiriyor *
Sarhoş olduğum andır.
Heyecanlı bir şekilde konuşurken ağzından fırlayan tükürüklerin karşısındakinin yanağına değdiği an.
uyandıktan sonra 10 dakika boyunca boş boş halının desenlerini incelediği andır. kendimden biliyorum.
Tarladan traktörle geldiği an.
Uykulu sesiyle konusurken.
(bkz: recep tayyip erdoğan)

içimde kalırdı çok pis.
Gözlerini hiç ayırmadan dikkatle size baktığı anlardır.
Kendi kendine karar verebildiği andır. Ondan sonrası için seksiliğe ihtiyacın yok.
Sizi sevgiyle izlediği andır.
Tabiki erdoğ”an” dır.
güncel Önemli Başlıklar