bugün

bir gezegene mensup olduğu andan itibaren yok olana kadar olduğu andır.
annesinin sikildiği andır.
hoşlanılan kıza güzel espri yaptığı andır. onun ben amk
dedikodu yaptigi andir.
kıza çeşitli umutlar verip sahip olduktan sonra, kızın çağrılarına cevap vermediği andır.
çaresiz durumdaki bir kadından faydalanmaya kalktığı andır.
saks mavinin maviyle birbirinden farklı olup olmadığını anlamaya çalıştığı andır. "aşkım sence hangisi?" diye sorduğunuzda apışıp kalır. çünkü parasını o ödeyecektir bu çantaların. sonunda en ucuz olan çantayı almaya niyetlense de, bu imkansızdır.
Annesini bir erkekle yakalayıp bir çikolata almazsan babama söylerim dediği andır.
league of legends oynarken afk kaldığı an. bırakıp world of warcrafta döndüm de kurtuldum amg.
bir kız için ailesini-dostlarını karşısına aldığı an. net. aksini iddia edenle tartışırım.
Bir kızın gözüne gireceğim diye yanındaki arkadaşını küçük düşürdüğü an.
Ağır abi pozlar, korumacı tavırlar, şerefli adam modeli çizdikten sonra kendisinde bunların aksini ispat etmeye yetecek tek bir cümle kurduğu an.
Aldattığı andır.
Sevişme videolarınızı xhamster'a koyduğu an.
üzerinize arabayı sürüp piç gibi sırıttığı andır.
her andır. Ömö gönöllömö yöpmööö diyenler de bir üst modelindeki orospu çocuğudur.
6 kızı Bir mesajda Idare Edebiliyorsa Tam Yavşaktır.
Kızı hamile bırakıp nikah kıyacağına, hemen çocuğu aldıralım dediği andır.bir sorudur.
sevgilisine laf edilmesine izin veren erkektir.
bir erkek olarak benim en fazla gözlediğim olay :

sevgilisiyle ilişkiye giremediği için kendine fakbadiler yapması veya geneleve gitmesi.

bence bu.
aldattigi andir.
Ümit verip defolup gittiği andır. Ayrılır ayrılmaz eski sevgilisinin ya da başkalarının kollarına kendisinidi atandır. Birini unuta bilmek için başka kızları harcayan erkek insan bile olamaz.
Sevgilisiyle en yakın dostunun arasında geçmişte problem olduğunu bilip sevgilisini tercih etmesidir.
Okeyde taş çaldığı andır.
kendisini seven kıza kazık attığı andır.