bugün

nefes alın, verecek gibi yapın ama oyle hemen vermeyin.
oynaşmaya falan başlayın.
Sokakta aşçı yatakta hamfendi mutfakta ırıspı. Lütfen Yayalım. Rt.
ince ayak bileği ve topuklu ayakkabı ile önünde yürümek. başka hiç bir şeyin önünde diz çökmem.
Vermelerine gerek yok efendim..Findik kadar beyinlerinide bu islere harcamasinlar..
Bir adet vajina yeterli olacaktır. Diğerleri extradır.
kaşar olması yeterlidir.
tasma ve zincir. zira gördüğü ilk memenin peşinden gidecektir.
o erkek köpek olmayı istiyorsa bir adet tasma yeterlidir.
kimsenin yapabileceği bir şey yoktur.erkek köpek olmaya meyilli olmalıdır.
Biraz ilgi gösterin ve sonra ilgiyi kesin bakın nasıl peşinizden koşuyor. Erkeklere mesajım: hiç bir kızın peşinden koşmayın değmez, siz peşinizden koştukça daha çok egoları tavan yapıyo ve kendilerini ulaşılmaz sanıyolar. Size kız mı yok lan.

Not: erkeğim.

Edit: zaten akıllı erkekler köpek gibi koşmaz kızların peşinden
mehteran takımı taktiği uygulayın. 2 ileri 1 geri. benim üzerimde denendi, tarafımca onaylandı. amın kurusun kevaşe :(
iki adet büyük veya orta boy meme, dolgun ve kıvrımlı kalça , fazla geniş olmayan daracık kuku.

birde (bkz: bir kadını kapıda köpek yapmak için gereken şey) söylim

(bkz: para)
tanrı aşkına kızlar neden sakin olup kendinize bir içki almıyorsunuz!
penisinden tutmaktır.
Orospu çocuğu olmak yeterlidir.
Kapinizin onune bir kap su koyun.
Ona kucuk kuru mamalar alin.
Biraz ilgilenin sonra siklemeyin ama arada da ilgilenin.
Çok basit, gösterin ama vermeyin.
Kesinlikle gereksiz olandır. Ayrıca niye bir erkeği kapıda köpek yapmak isteyelim ki? Köpek istesek köpek alırdık.

ilişkilerde bu tür fesatlıkları, taktikleri çok gereksiz ve karaktersiz insan işi olarak görüyorum.

Bir erkek bir kadını gerçekten seviyorsa zaten o kadın için tüm fedakarlıkları yapabilecek hale gelir. Böyle seven bir insana (erkek-kadın fark etmeden) layık olmadan bir de üstüne daha fazlasını istemek bir insanı inanılmaz alçaltır.

Ayrıca bir kadın olarak şunu da belirteyim kadınlar daha sadıktır işte yok efendime söyleyeyim daha duygusaldır falan bunlar hikaye arkadaşlar. Erkekler kadınlardan daha sağlam sevebiliyor. Buna bi çok kez de şahit oldum.
insan olmamaktır. bu zihniyetteki insanlar ( kadın erkek fark etmeksizin ) hayatları boyunca ortam malı olmaktan kurtulamazlar. karşısındaki insanı köpek yapmaya çalışırken kendileri neler olur farkına varamazlar.

bir insanın sevgisine nail olduğun halde böyle aptal aptal triplere giriyorsan sonradan sana girecek olanlara ( kadın erkek fark etmeksizin ) isyana hakkın kalmıyor. etrafta var bir sürü bu tipte insan. yeterince uzun süre temasta kalırsan düştükleri durumları görüp acı acı gülümsüyorsun mutlaka..
Gosterip vermemek ama bu oyle memeni ac elletme gibi degil bu bambaska.
Şimdi egoist diyeceksiniz ama öyle değil.
Ben hayatıma giren her erkeği köpek yapabiliyorum. Bu nasıl mı oluyor. Ona ilişkinin başında über iyi ve tatlış davranıyorum. O da ilgiye sevgiye aç olduğu için hop avcuma düşüyor. Sonra sıkılıyorum hadi bb diyorum. Bi yalvarmalar bi küçülmeler bi nolur beni bırakmalar. iyice soğuyorum.
Sonra biri çıkıyo karşınıza bu taktikler işlemiyor bakıyorsunuz o sizi köpek yapmaya başlıyor heh o da karma işte.
Ve en dik başlısına en küçülmeden sizi sevene aşık oluyosunuz.
Uzun lafın kısası boş iş bunlar. Gerçek aşk bu değil.
Simdi köpek yapmaya kalkarsinizda 35 ve ya 40 yastan sonra vajinaniza örümcek ag örünce görürsünüz köpeyi.