Dur bi düşüneyim. Ofiste oturuyorum, zaman geçirmek için sözlükte gezinirken birden arkadaşlardan birisi bana kargo olduğunu söylüyor. şaşkınlıkla karşılık kapıya gidiyorum, bi bakıyorum ki 12 adet kırmızı gül. üstünde ufak bi nazım şiiri. elime iliştiriyo koca çiçeği imzayı atıyorum geçiyorum içeri. bizim elemanlar bana bakıp anında ''taşak oğlanı'' ilan ediyorlar. akşama kadar goygoyun dibi. sonra yüzüğü çıkarıp hatuna yutturuyorum.

amına kyim öyle hikayenin.
Bahçemiz, yetişkin yediveren güzel güllerimiz, rengarenk zinnialarımız, kasımpatılarımız, mis gibi karanfillerimiz, zambaklarımız, sümbüllerimiz vardı.

Hemen her buluşmaya bir demet çiçek götürürdüm. Hiç değilse de bir gonca gül. Çiçekler solana bakar bakar beni anardı. Sevinirdim. Erkekliğini geçerli sahalarda ıspatlamış adamlara ne biçim erkeksin demeyiz.

Erkekler de güzel şeyleri sevmelidir, çiçeğe böceğe erkeklik bina edecek kadar da düşmemelidir.

Tabi herkes out of order olamıyor.

ama yine de çiçek dalında güzeldir. Lütfen belki sadece temaşa kaygısı ile ama haricinde çiçekleri dallarından koparmayalım.

Oldukça gerçekçi sahte çiçekler müreccahtır, koklamayıverin bir zahmet, zaten sanayileşti hep, gübresini bol tuttular, tatsız lezzetsiz domates gibi kokusuz çiçekler yaptılar.

Al, beni unutma.
görsel
Şehitlik ziyareti için yapacağım eylem. Dünyanın en masum ve muhteşem erkekleri onlar çünkü. Hiç kimsenin olamayacağı en yüce mertebedeler.

bedenen yaşayan bir erkeğe çiçek alacağımı hiç sanmıyorum. Çünkü "erkeğe çiçek alınır mı yeaaa" derler. Nedense erkekler garipserler. Oysa çiçek tertemiz sevginin simgesidir.

Şehit erkeklere çiçek alın. Değerini en iyi onlar bilir. Çok da sevinirler mutlaka. Çünkü her anlamda mükemmel ve iyi niyetlidirler. Sevgiyi küçümsemezler, vefalıdırlar. Zaten bu yüzden sevgilerin en yücesi olan vatan ve millet sevgisi için can vermişlerdir.
görsel

Bu buketi sana armağan ediyorum ...

O kendini biliyor.
Bence gayet normal bir durum özellikle eski hocalarımı veya hasta ziyareti için düşündüğüm sonra garipsenecegini bildigim için vazgeçtiğim eylem.

Niye böyle bir kural var ya niye çiçek sadece kadınlara verilen bir hediye?
Geçenlerde abimle ateşli bir tartışmaya girdiğimiz mevzu. O alınmaz dedi ben alınır dedim. Mutabık kalamadık. Konu tarafların sessizliğiyle nihayetlendi.
Fakat ben yarın ofisine çiçek yollayarak yeni hamlemi yapacağım.
Şimdi o düşünsün.
Gayet olağan eylem.

Saksıda bir karanfile de tav olmayacaksa bir erkek niye var? Övet.
gay barda çiçek satan yaşlı bir teyze vardı. kocasının felçli olduğunu ögrenince, elindeki tüm gülleri alıp barda dağıtıyordum. maalesef sevgilim yoktu.
(bkz: nonoş avi)
bu durumda mutlu olan erkek benimdir -bip-
kendimi çok dinledim cinsel meyilim konusunda ama hiçbir meyilim yok.
tabi bana çiçek almayı akıl edecek kimse olmadığından çoğu zaman kendime alıyorum.
Erkek reglisine birebirdir.
kızlar bence siz bize gömlek almaya devam edin.
Bir erkeğe çiçek alma durumudur.
Kızlara alınıyor da onlara neden alınmıyor. bu hediye alma yöntemini bile cinsiyet katmışınız.
Gayette alınır.
erkeğin vurduruyor olması ön koşuldur.
onun yerine bana maydonoz getirse mutlu olurum en azından salataya koyarız, bir işe yarar.