bugün

Ulan bu yazılanları üstünüze almayın. Yok gözleri kısılması yok bileklik takması yok kıçını kaşıması.

Güzel kardeşim, sayın meriç! Bunu yakışıklı erkekler yapınca yazıyorlar. Kıvanç tatlıtuğ kıçını kaşısa o bile çekici gelir. Çünkü yakışıklı amk.

Sen mahmut'sun, rasim'sin, harun'sun(inceyi gördünüz mü?), ahmet'sin, muzaffer'sin. Senin neyine bileklik, saçlarını sağa yatırman.

Bi' siktirin gidin sinirlendim yine.
Ya hadi bi kere cinsiyetçi olup şu soruya cevap veriyim lütfen. Tamam. Komik olmak ya. Ama onlarda galiba çok friendzone yiyorlarmış.
yukarıdaki avcı dikkatli olun. tek tek yazacak hepsine sizde kazaya gitmeyin diye uyarıyor.
Bu başlıkları kadınlar cevaplaması daha mantıklı. Bir erkeğin bu detayları sıralaması kendini beğenmiş olarak gözükebilir.
biraz daha aşağı bakarsan sana doğru gülümseyen bir şey daha göreceksin.
Zeki ve yakışıklı olmasıdır. Çekici bir gülümsemesi varsa insanın aklını alabilir.
Gülüşündeki şey. işte tam tanımlayamıyorum. O.
Göz kırparak selam vermesidir net!
Beyni olması. Çok yakışır düşünsenize.
yanında benim olmam.
modası hiçbir zaman geçmeyecek olan, efendilik detayıdır.
Özgüven ve görmüş-geçirmişlik.
Martı kaş*.
(bkz: aston martin db10)

görsel
bir erkek cinsiyetine mensup bir birey olarak böyle bir detayı kendimde aradım ama bulamadım. size verebilecek bir yakışan detayım yok sanırım. seçkin bir kimse değilim. ismimin baş harfleri abdurrahman Cahit Zarifoğlu gibi acz tutmuyor ama bağışlamanızı dilerim.
kibarlıktır.kadına da erkeğe de çok yakışır.
vurdurması.

vurdurmayan erkek olmaz !
Kibar ve romantik olması.

Yapabiliyorsa iyi espri yapabilmesi yok yapamıyorsa hiç bulaşmasın efendim.
Dost gibi sevip , hayvan gibi becermesi olabilir
güç, günümüz dünyasında erkeğe bu gücü para sağlar, parası olmayan erkek, görünmezdir.
Kibar olması tabi ki öncelikle.
efendi olması, takı olarak da iyi bir saat takması.
muzurluk her ruha yakışır, cinsiyeti yoktur.
Şöyle güzel bir saattir.
sorumluluk sahibi olması, yaptığı yanlış ya da doğru arkasında durabilmesidir.